• Latest News : Lorem ipsum dolor sit amet, cons ecte tuer adipiscing elit,
  • Latest News : Lorem ipsum dolor sit amet, cons ecte tuer adipiscing elit,
  • Latest News : Welcome visitor you can Login or Create an Account
ליגת א.י.פ.ל
מחוז צפון | מחוז דרום
קבוצהמש'נצ'תיקוהפ'יחס שעריםנק'
1אריות מ.בתיה22004-1410+6
2יהלום שחור חיפה220010-177+6
3טמרו יבנה220010-155+6
4צעירי יוספטל פ"ת22008-113+6
5א. חפציבה נתניה210112-197+3
6וואליה ראשון לציון21018-71-3
7בת ים210112-208+(-3)0
8פנתרי אושיות210111-101-(-3)0
9ליאור קוקה פ"ת20028-26-0
10בני סירקין פ"ת200224-1410-0
11אריות באזי בת ים200219-811-0
12אביסניה חיפה200222-1111-0

ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 1 13:00 פטישי רחובות 3 - 4צעירי קרית גת אולם ברזילאי
מחזור 1 13:00 קפסולה יבנה 3 - 6צעירי אשדוד פרדס צפוני
מחזור 1 13:00 אריות אשקלון 3 - 5יהלומי ק. מלאכי בית ספר הרב עוזיאל
מחזור 1 13:00 אמיגוס אשקלון 1 - 5נשרים גדרה ביה"ס הרב עוזיאל
מחזור 1 13:00 אנדלאי גדרה 3 - 6אברה חי אשקלון ביה"ס רמון
מחזור 1 13:00 כוכבי אשדוד 4 - 2מובילי אשדוד מתנ"ס חרצית
מחזור 1 13:00 צעירי קרית משה 3 - 0פגרה מתנ"ס ק.משה
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 1 13:00 יהלום שחור חיפה 7 - 2וואליה ראשון לציון מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 1 13:00 בני סירקין פ"ת 6 - 14א. חפציבה נתניה מתנס יוספטל
מחזור 1 13:00 צעירי יוספטל פ"ת 5 - 3פנתרי אושיות מתנס יוספטל
מחזור 1 13:00 אביסניה חיפה 5 - 15בת ים מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 1 13:00 טמרו יבנה 8 - 5אריות באזי בת ים פרדס צפוני
מחזור 1 13:00 אריות מ.בתיה 3 - 1ליאור קוקה פ"ת שקד 2
07.09.2019
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 2 13:00 פגרה 0 - 3פטישי רחובות
מחזור 2 13:00 מובילי אשדוד 4 - 3צעירי קרית משה מתנ"ס חרצית
מחזור 2 13:00 אברה חי אשקלון 1 - 4כוכבי אשדוד בית ספר עוזיאל
מחזור 2 13:00 יהלומי ק. מלאכי 0 - 3אנדלאי גדרה פארק ויצמן
מחזור 2 13:00 נשרים גדרה 3 - 3אריות אשקלון בית ספר רמון
מחזור 2 13:00 צעירי אשדוד 4 - 3אמיגוס אשקלון
מחזור 2 13:00 צעירי קרית גת 11 - 0קפסולה יבנה
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 2 13:00 וואליה ראשון לציון 5 - 1ליאור קוקה פ"ת
מחזור 2 13:00 אריות באזי בת ים 3 - 11אריות מ.בתיה
מחזור 2 13:00 בת ים 5 - 7טמרו יבנה
מחזור 2 13:00 פנתרי אושיות 7 - 6אביסניה חיפה ש"י עגנון 1
מחזור 2 13:00 א. חפציבה נתניה 5 - 6צעירי יוספטל פ"ת ביה"ס שמואל חיים לניאדו
מחזור 2 13:00 יהלום שחור חיפה 10 - 8בני סירקין פ"ת מתנ"ס טירת הכרמל
14.09.2019
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 3 13:00 פטישי רחובות - - -קפסולה יבנה אולם ברזילאי
מחזור 3 13:00 אמיגוס אשקלון - - -צעירי קרית גת ביה"ס הרב עוזיאל
מחזור 3 13:00 אריות אשקלון - - -צעירי אשדוד בית ספר הרב עוזיאל
מחזור 3 13:00 אנדלאי גדרה - - -נשרים גדרה ביה"ס רמון
מחזור 3 13:00 כוכבי אשדוד - - -יהלומי ק. מלאכי מתנ"ס חרצית
מחזור 3 13:00 צעירי קרית משה - - -אברה חי אשקלון מתנ"ס ק.משה
מחזור 3 13:00 פגרה - - -מובילי אשדוד
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 3 13:00 בני סירקין פ"ת - - -וואליה ראשון לציון מתנס יוספטל
מחזור 3 13:00 צעירי יוספטל פ"ת - - -יהלום שחור חיפה מתנס יוספטל
מחזור 3 13:00 אביסניה חיפה - - -א. חפציבה נתניה מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 3 13:00 טמרו יבנה - - -פנתרי אושיות פרדס צפוני
מחזור 3 13:00 אריות מ.בתיה - - -בת ים שקד 2
מחזור 3 13:00 ליאור קוקה פ"ת - - -אריות באזי בת ים מתנס יוספטל
21.09.2019
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 4 13:00 מובילי אשדוד - - -פטישי רחובות מתנ"ס חרצית
מחזור 4 13:00 אברה חי אשקלון - - -פגרה בית ספר עוזיאל
מחזור 4 13:00 יהלומי ק. מלאכי - - -צעירי קרית משה פארק ויצמן
מחזור 4 13:00 נשרים גדרה - - -כוכבי אשדוד בית ספר רמון
מחזור 4 13:00 צעירי אשדוד - - -אנדלאי גדרה
מחזור 4 13:00 צעירי קרית גת - - -אריות אשקלון
מחזור 4 13:00 קפסולה יבנה - - -אמיגוס אשקלון פרדס צפוני
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 4 13:00 וואליה ראשון לציון - - -אריות באזי בת ים
מחזור 4 13:00 בת ים - - -ליאור קוקה פ"ת
מחזור 4 13:00 פנתרי אושיות - - -אריות מ.בתיה ש"י עגנון 1
מחזור 4 13:00 א. חפציבה נתניה - - -טמרו יבנה ביה"ס שמואל חיים לניאדו
מחזור 4 13:00 יהלום שחור חיפה - - -אביסניה חיפה מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 4 13:00 בני סירקין פ"ת - - -צעירי יוספטל פ"ת מתנס יוספטל
28.09.2019
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 5 13:00 פטישי רחובות - - -אמיגוס אשקלון אולם ברזילאי
מחזור 5 13:00 אריות אשקלון - - -קפסולה יבנה בית ספר הרב עוזיאל
מחזור 5 13:00 אנדלאי גדרה - - -צעירי קרית גת ביה"ס רמון
מחזור 5 13:00 כוכבי אשדוד - - -צעירי אשדוד מתנ"ס חרצית
מחזור 5 13:00 צעירי קרית משה - - -נשרים גדרה מתנ"ס ק.משה
מחזור 5 13:00 פגרה - - -יהלומי ק. מלאכי
מחזור 5 13:00 מובילי אשדוד - - -אברה חי אשקלון מתנ"ס חרצית
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 5 13:00 צעירי יוספטל פ"ת - - -וואליה ראשון לציון מתנס יוספטל
מחזור 5 13:00 אביסניה חיפה - - -בני סירקין פ"ת מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 5 13:00 טמרו יבנה - - -יהלום שחור חיפה פרדס צפוני
מחזור 5 13:00 אריות מ.בתיה - - -א. חפציבה נתניה שקד 2
מחזור 5 13:00 ליאור קוקה פ"ת - - -פנתרי אושיות מתנס יוספטל
מחזור 5 13:00 אריות באזי בת ים - - -בת ים
05.10.2019
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 6 13:00 אברה חי אשקלון - - -פטישי רחובות בית ספר עוזיאל
מחזור 6 13:00 יהלומי ק. מלאכי - - -מובילי אשדוד פארק ויצמן
מחזור 6 13:00 נשרים גדרה - - -פגרה בית ספר רמון
מחזור 6 13:00 צעירי אשדוד - - -צעירי קרית משה
מחזור 6 13:00 צעירי קרית גת - - -כוכבי אשדוד
מחזור 6 13:00 קפסולה יבנה - - -אנדלאי גדרה פרדס צפוני
מחזור 6 13:00 אמיגוס אשקלון - - -אריות אשקלון ביה"ס הרב עוזיאל
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 6 13:00 וואליה ראשון לציון - - -בת ים
מחזור 6 13:00 פנתרי אושיות - - -אריות באזי בת ים ש"י עגנון 1
מחזור 6 13:00 א. חפציבה נתניה - - -ליאור קוקה פ"ת ביה"ס שמואל חיים לניאדו
מחזור 6 13:00 יהלום שחור חיפה - - -אריות מ.בתיה מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 6 13:00 בני סירקין פ"ת - - -טמרו יבנה מתנס יוספטל
מחזור 6 13:00 צעירי יוספטל פ"ת - - -אביסניה חיפה מתנס יוספטל
12.10.2019
מלך השערים
שם השחקןתמונהקבוצהסה"כ
1 דסאליאו איילה בת ים 7
2 היילה גברו יהלום שחור חיפה 7
3 יוסי קסתה טמרו יבנה 6
4 הראל אבוחצירה צעירי קרית גת 5
5 אבי מלאש א. חפציבה נתניה 5
6 אילן מלקה פנתרי אושיות 5
7 אמבייה אמרה צעירי יוספטל פ"ת 5
8 אביחי סלומון אריות מ.בתיה 4
9 רונן סמאי אריות מ.בתיה 4
10 טיזלה וורקה אביסניה חיפה 4
לרשימת מלך השערים המלאה


כרטיסים צהובים
שם השחקןתמונהקבוצהסה"כ
1 עזרא וורקו א. חפציבה נתניה 2
2 איתן וובנך קפסולה יבנה 2
3 יוסי דמטאו יהלום שחור חיפה 2
4 דסלאיי אסייאס אמיגוס אשקלון 2
5 יצחק-בולטי גטה טמרו יבנה 2
6 אנדווט בקלה אביסניה חיפה 1
7 דניאל ביטאלין כוכבי אשדוד 1
8 דני קידה צעירי אשדוד 1
9 דוד אברה א. חפציבה נתניה 1
10 דאניאו טפאלט בת ים 1
לרשימת כרטיסים צהובים המלאה


כרטיסים אדומים
שם השחקןתמונהקבוצהסה"כ
1 משה יברקן צעירי אשדוד 1
2 מקונן טרפה יהלומי ק. מלאכי 1
3 מנחם מזגניה צעירי קרית גת 1
4 כפיר תורג'מן צעירי אשדוד 1
5 יוסי טרקין אריות מ.בתיה 1
6 האבטמו גושה בת ים 1
7 ברוך ילאו קפסולה יבנה 1
8 אסממאו בקלה אביסניה חיפה 1
9 אליהו רדהין אריות באזי בת ים 1
לרשימת כרטיסים אדומים המלאה


מצטיין המשחק
שם השחקןתמונהקבוצהסה"כ
1 אביחי סלומון אריות מ.בתיה 2
2 יעקב וורקו צעירי אשדוד 2
3 הראל אבוחצירה צעירי קרית גת 1
4 אבי מלאש א. חפציבה נתניה 1
5 אבנר יצחק יהלומי ק. מלאכי 1
6 אברהם פסחה טמרו יבנה 1
7 אילן מלקה פנתרי אושיות 1
8 אלישע-צ'רנט דמטאו יהלום שחור חיפה 1
9 בלאי אבבה וואליה ראשון לציון 1
10 גרשון לקאו אנדלאי גדרה 1
לרשימת מצטיין המשחק המלאה


תוצאות/המחזור הבא

מחוז צפון | מחוז דרום
משחקי מחזור מספר 
14/09/19  13:00  ו.ר.לציון 5 - 1 ל.ק.פ"ת
14/09/19  13:00  א.ב.ב.ים 3 - 11 א.מ.בתיה
14/09/19  13:00  בת ים 5 - 7 טמרו יבנה
14/09/19  13:00  פ.אושיות 7 - 6 א.חיפה
14/09/19  13:00  א.ח.נתניה 5 - 6 צ.י.פ"ת
14/09/19  13:00  י.ש.חיפה 10 - 8 ב.ס.פ"ת

לוח זמנים

21/10/2019 - 06/09/2019
13:00 י.ש.חיפה - ו.ר.לציון 7 - 2
13:00 ב.ס.פ"ת - א.ח.נתניה 6 - 14
13:00 צ.י.פ"ת - פ.אושיות 5 - 3
13:00 א.חיפה - בת ים 5 - 15
13:00 טמרו יבנה - א.ב.ב.ים 8 - 5
13:00 א.מ.בתיה - ל.ק.פ"ת 3 - 1
13:00 פ.רחובות - צ.ק.גת 3 - 4
13:00 ק.יבנה - צ.אשדוד 3 - 6
13:00 א.אשקלון - י.ק.מלאכי 3 - 5
13:00 א.אשקלון - נשרים גדרה 1 - 5
13:00 א.גדרה - א.ח.אשקלון 3 - 6
13:00 כ.אשדוד - מ.אשדוד 4 - 2
13:00 צ.ק.משה - פגרה 3 - 0
07/09/2019
13:00 ו.ר.לציון - ל.ק.פ"ת 5 - 1
13:00 א.ב.ב.ים - א.מ.בתיה 3 - 11
13:00 בת ים - טמרו יבנה 5 - 7
13:00 פ.אושיות - א.חיפה 7 - 6
13:00 א.ח.נתניה - צ.י.פ"ת 5 - 6
13:00 י.ש.חיפה - ב.ס.פ"ת 10 - 8
13:00 פגרה - פ.רחובות 0 - 3
13:00 מ.אשדוד - צ.ק.משה 4 - 3
13:00 א.ח.אשקלון - כ.אשדוד 1 - 4
13:00 י.ק.מלאכי - א.גדרה 0 - 3
13:00 נשרים גדרה - א.אשקלון 3 - 3
13:00 צ.אשדוד - א.אשקלון 4 - 3
13:00 צ.ק.גת - ק.יבנה 11 - 0
14/09/2019
13:00 ב.ס.פ"ת - ו.ר.לציון
13:00 צ.י.פ"ת - י.ש.חיפה
13:00 א.חיפה - א.ח.נתניה
13:00 טמרו יבנה - פ.אושיות
13:00 א.מ.בתיה - בת ים
13:00 ל.ק.פ"ת - א.ב.ב.ים
13:00 פ.רחובות - ק.יבנה
13:00 א.אשקלון - צ.ק.גת
13:00 א.אשקלון - צ.אשדוד
13:00 א.גדרה - נשרים גדרה
13:00 כ.אשדוד - י.ק.מלאכי
13:00 צ.ק.משה - א.ח.אשקלון
13:00 פגרה - מ.אשדוד
21/09/2019
13:00 ו.ר.לציון - א.ב.ב.ים
13:00 בת ים - ל.ק.פ"ת
13:00 פ.אושיות - א.מ.בתיה
13:00 א.ח.נתניה - טמרו יבנה
13:00 י.ש.חיפה - א.חיפה
13:00 ב.ס.פ"ת - צ.י.פ"ת
13:00 מ.אשדוד - פ.רחובות
13:00 א.ח.אשקלון - פגרה
13:00 י.ק.מלאכי - צ.ק.משה
13:00 נשרים גדרה - כ.אשדוד
13:00 צ.אשדוד - א.גדרה
13:00 צ.ק.גת - א.אשקלון
13:00 ק.יבנה - א.אשקלון
28/09/2019
13:00 צ.י.פ"ת - ו.ר.לציון
13:00 א.חיפה - ב.ס.פ"ת
13:00 טמרו יבנה - י.ש.חיפה
13:00 א.מ.בתיה - א.ח.נתניה
13:00 ל.ק.פ"ת - פ.אושיות
13:00 א.ב.ב.ים - בת ים
13:00 פ.רחובות - א.אשקלון
13:00 א.אשקלון - ק.יבנה
13:00 א.גדרה - צ.ק.גת
13:00 כ.אשדוד - צ.אשדוד
13:00 צ.ק.משה - נשרים גדרה
13:00 פגרה - י.ק.מלאכי
13:00 מ.אשדוד - א.ח.אשקלון
05/10/2019
13:00 ו.ר.לציון - בת ים
13:00 פ.אושיות - א.ב.ב.ים
13:00 א.ח.נתניה - ל.ק.פ"ת
13:00 י.ש.חיפה - א.מ.בתיה
13:00 ב.ס.פ"ת - טמרו יבנה
13:00 צ.י.פ"ת - א.חיפה
13:00 א.ח.אשקלון - פ.רחובות
13:00 י.ק.מלאכי - מ.אשדוד
13:00 נשרים גדרה - פגרה
13:00 צ.אשדוד - צ.ק.משה
13:00 צ.ק.גת - כ.אשדוד
13:00 ק.יבנה - א.גדרה
13:00 א.אשקלון - א.אשקלון
12/10/2019