• Latest News : Lorem ipsum dolor sit amet, cons ecte tuer adipiscing elit,
  • Latest News : Lorem ipsum dolor sit amet, cons ecte tuer adipiscing elit,
  • Latest News : Welcome visitor you can Login or Create an Account
ליגת א.י.פ.ל
מחוז דרום | מחוז צפון
קבוצהמש'נצ'תיקוהפ'יחס שעריםנק'
1מובילי אשדוד29224375-12449+70
2אברה חי אשקלון29174877-12548+55
3אריות אשקלון29173985-10722+54
4אריות מזכרת בתיה29157796-12731+52
5נשרים גדרה291469106-12519+48
6אנדלאי גדרה29146992-10816+48
7צעירי קרית גת3116213103-1096+48
8קפסולה יבנה2914510121-1276+47
9צעירי אשדוד301521381-9211+46
10יהלומי ק. מלאכי2913115134-1331-40
11צעירי קרית משה299317100-7327-30
12כוכבי אשדוד319220120-9030-27
13אמיגוס אשקלון308319121-9427-26
14פנתרי אושיות298219147-10443-26
15פטישי רחובות297418149-10841-25

ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 30 צעירי אשדוד 7 - 2אנדלאי גדרה
מחזור 30 מובילי אשדוד 6 - 3אמיגוס אשקלון מתנ"ס חרצית
מחזור 30 אריות אשקלון 6 - 2יהלומי ק. מלאכי בית ספר הרב עוזיאל
מחזור 30 צעירי קרית גת 2 - 5נשרים גדרה
מחזור 30 אריות מזכרת בתיה 6 - 3פטישי רחובות שקד 2
מחזור 30 קפסולה יבנה 3 - 0כוכבי אשדוד פרדס צפוני
מחזור 30 צעירי קרית משה 6 - 9פנתרי אושיות מתנ"ס ק.משה
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 26 אולסטאר כפ"ס 3 - 0אביסניה חיפה
מחזור 26 צעירי יוספטל פ"ת 7 - 3אחים לנצח יבנה מתנס יוספטל
מחזור 26 יהלומי נתניה 3 - 4וואליה ראשון לציון
מחזור 26 ליאור קוקה פ"ת 0 - 3שערייה פ"ת מתנס יוספטל
מחזור 26 לב מעברה יבנה 3 - 7יהלום שחור חיפה פרדס צפוני
מחזור 26 א. חפציבה נתניה 9 - 5בני סירקין פ"ת ביה"ס שמואל חיים לניאדו
מחזור 26 עתידי נתניה 4 - 6עתידי בת ים לוי אשכול 18
18.05.2019
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 29 אנדלאי גדרה 2 - 6אריות מזכרת בתיה ביה"ס רמון
מחזור 29 אמיגוס אשקלון 5 - 4קפסולה יבנה ביה"ס הרב עוזיאל
מחזור 29 כוכבי אשדוד 0 - 3צעירי אשדוד מתנ"ס חרצית
מחזור 29 פטישי רחובות 3 - 3צעירי קרית משה אולם ברזילאי
מחזור 29 פנתרי אושיות 2 - 6צעירי קרית גת ש"י עגנון 1
מחזור 29 אברה חי אשקלון 1 - 3אריות אשקלון בית ספר עוזיאל
מחזור 29 יהלומי ק. מלאכי 4 - 7מובילי אשדוד פארק ויצמן
מחזור 30 אברה חי אשקלון 3 - 0פגרה בית ספר עוזיאל
11.05.2019
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 29 נשרים גדרה 3 - 0פגרה בית ספר רמון
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 25 עתידי בת ים 6 - 3אולסטאר כפ"ס
מחזור 25 בני סירקין פ"ת 8 - 1עתידי נתניה מתנס יוספטל
מחזור 25 יהלום שחור חיפה 4 - 3א. חפציבה נתניה מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 25 שערייה פ"ת 7 - 14לב מעברה יבנה מתנ"ס יוספטל
מחזור 25 וואליה ראשון לציון 3 - 0ליאור קוקה פ"ת
מחזור 25 אחים לנצח יבנה 5 - 4יהלומי נתניה פרדס צפוני
מחזור 25 אביסניה חיפה 4 - 5צעירי יוספטל פ"ת מתנ"ס טירת הכרמל
04.05.2019
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 28 צעירי קרית משה 0 - 6אנדלאי גדרה מתנ"ס ק.משה
מחזור 28 יהלומי ק. מלאכי 5 - 1אמיגוס אשקלון פארק ויצמן
מחזור 28 מובילי אשדוד 4 - 4אברה חי אשקלון מתנ"ס חרצית
מחזור 28 אריות אשקלון 8 - 2נשרים גדרה בית ספר הרב עוזיאל
מחזור 28 צעירי קרית גת 6 - 2פטישי רחובות
מחזור 28 אריות מזכרת בתיה 3 - 0כוכבי אשדוד שקד 2
מחזור 28 צעירי אשדוד 6 - 3קפסולה יבנה
מחזור 28 פנתרי אושיות 3 - 0פגרה ש"י עגנון 1
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 24 צעירי יוספטל פ"ת 1 - 5אולסטאר כפ"ס מתנס יוספטל
מחזור 24 יהלומי נתניה 4 - 3אביסניה חיפה
מחזור 24 ליאור קוקה פ"ת 0 - 3אחים לנצח יבנה מתנס יוספטל
מחזור 24 לב מעברה יבנה 5 - 8וואליה ראשון לציון פרדס צפוני
מחזור 24 א. חפציבה נתניה 3 - 0שערייה פ"ת ביה"ס שמואל חיים לניאדו
מחזור 24 עתידי נתניה 2 - 10יהלום שחור חיפה לוי אשכול 18
מחזור 24 עתידי בת ים 7 - 6בני סירקין פ"ת
27.04.2019
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 27 אנדלאי גדרה 5 - 1צעירי קרית גת ביה"ס רמון
מחזור 27 אמיגוס אשקלון 2 - 2צעירי אשדוד ביה"ס הרב עוזיאל
מחזור 27 קפסולה יבנה 6 - 5אריות מזכרת בתיה פרדס צפוני
מחזור 27 כוכבי אשדוד 0 - 3צעירי קרית משה מתנ"ס חרצית
מחזור 27 פנתרי אושיות 3 - 7אריות אשקלון ש"י עגנון 1
מחזור 27 נשרים גדרה 3 - 7מובילי אשדוד בית ספר רמון
מחזור 27 אברה חי אשקלון 3 - 4יהלומי ק. מלאכי בית ספר עוזיאל
מחזור 27 פטישי רחובות 3 - 0פגרה אולם ברזילאי
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 23 יהלום שחור חיפה 2 - 7עתידי בת ים מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 23 שערייה פ"ת 0 - 3עתידי נתניה מתנ"ס יוספטל
מחזור 23 וואליה ראשון לציון 6 - 5א. חפציבה נתניה
מחזור 23 אחים לנצח יבנה 4 - 4לב מעברה יבנה פרדס צפוני
מחזור 23 אביסניה חיפה 3 - 0ליאור קוקה פ"ת מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 23 צעירי יוספטל פ"ת 4 - 3יהלומי נתניה מתנס יוספטל
13.04.2019
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 26 אברה חי אשקלון 6 - 3אמיגוס אשקלון בית ספר עוזיאל
מחזור 26 יהלומי ק. מלאכי 9 - 6נשרים גדרה פארק ויצמן
מחזור 26 מובילי אשדוד 7 - 2פנתרי אושיות מתנ"ס חרצית
מחזור 26 אריות אשקלון 3 - 0פטישי רחובות בית ספר הרב עוזיאל
מחזור 26 צעירי קרית גת 3 - 0כוכבי אשדוד
מחזור 26 צעירי קרית משה 4 - 6קפסולה יבנה מתנ"ס ק.משה
מחזור 26 אריות מזכרת בתיה 1 - 6צעירי אשדוד שקד 2
מחזור 26 אנדלאי גדרה 3 - 0פגרה ביה"ס רמון
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 22 יהלומי נתניה 7 - 4אולסטאר כפ"ס
מחזור 22 ליאור קוקה פ"ת 0 - 3צעירי יוספטל פ"ת מתנס יוספטל
מחזור 22 לב מעברה יבנה 3 - 3אביסניה חיפה פרדס צפוני
מחזור 22 א. חפציבה נתניה 8 - 4אחים לנצח יבנה ביה"ס שמואל חיים לניאדו
מחזור 22 עתידי נתניה 5 - 4וואליה ראשון לציון לוי אשכול 18
מחזור 22 עתידי בת ים 9 - 4שערייה פ"ת
מחזור 22 בני סירקין פ"ת 6 - 6יהלום שחור חיפה מתנס יוספטל
מחזור 23 אולסטאר כפ"ס 3 - 4בני סירקין פ"ת
06.04.2019
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 25 אנדלאי גדרה 2 - 3אריות אשקלון ביה"ס רמון
מחזור 25 אמיגוס אשקלון 2 - 2אריות מזכרת בתיה ביה"ס הרב עוזיאל
מחזור 25 צעירי אשדוד 5 - 4צעירי קרית משה
מחזור 25 קפסולה יבנה 7 - 1צעירי קרית גת פרדס צפוני
מחזור 25 פטישי רחובות 4 - 4מובילי אשדוד אולם ברזילאי
מחזור 25 פנתרי אושיות 6 - 4יהלומי ק. מלאכי ש"י עגנון 1
מחזור 25 אברה חי אשקלון 5 - 1נשרים גדרה בית ספר עוזיאל
מחזור 25 כוכבי אשדוד 3 - 0פגרה מתנ"ס חרצית
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 21 אולסטאר כפ"ס 4 - 4יהלום שחור חיפה
מחזור 21 שערייה פ"ת 5 - 14בני סירקין פ"ת מתנ"ס יוספטל
מחזור 21 וואליה ראשון לציון 10 - 5עתידי בת ים
מחזור 21 אחים לנצח יבנה 10 - 5עתידי נתניה פרדס צפוני
מחזור 21 אביסניה חיפה 7 - 5א. חפציבה נתניה מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 21 צעירי יוספטל פ"ת 5 - 5לב מעברה יבנה מתנס יוספטל
מחזור 21 יהלומי נתניה 3 - 0ליאור קוקה פ"ת
30.03.2019
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 24 מובילי אשדוד 5 - 4אנדלאי גדרה מתנ"ס חרצית
מחזור 24 נשרים גדרה 10 - 3אמיגוס אשקלון בית ספר רמון
מחזור 24 אברה חי אשקלון 3 - 7פנתרי אושיות בית ספר עוזיאל
מחזור 24 יהלומי ק. מלאכי 6 - 1פטישי רחובות פארק ויצמן
מחזור 24 אריות אשקלון 3 - 0כוכבי אשדוד בית ספר הרב עוזיאל
מחזור 24 קפסולה יבנה 3 - 0פגרה פרדס צפוני
מחזור 24 צעירי קרית גת 6 - 3צעירי אשדוד
מחזור 24 צעירי קרית משה 0 - 3אריות מזכרת בתיה מתנ"ס ק.משה
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 20 ליאור קוקה פ"ת 0 - 3אולסטאר כפ"ס מתנס יוספטל
מחזור 20 לב מעברה יבנה 9 - 4יהלומי נתניה פרדס צפוני
מחזור 20 א. חפציבה נתניה 4 - 2צעירי יוספטל פ"ת ביה"ס שמואל חיים לניאדו
מחזור 20 עתידי נתניה 4 - 9אביסניה חיפה לוי אשכול 18
מחזור 20 עתידי בת ים 1 - 8אחים לנצח יבנה
מחזור 20 בני סירקין פ"ת 6 - 5וואליה ראשון לציון מתנס יוספטל
מחזור 20 יהלום שחור חיפה 3 - 0שערייה פ"ת מתנ"ס טירת הכרמל
23.03.2019
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 23 צעירי אשדוד 3 - 0פגרה
16.03.2019
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 22 אברה חי אשקלון 2 - 2אנדלאי גדרה בית ספר עוזיאל
מחזור 22 פנתרי אושיות 8 - 7אמיגוס אשקלון ש"י עגנון 1
מחזור 22 נשרים גדרה 6 - 2פטישי רחובות בית ספר רמון
מחזור 22 יהלומי ק. מלאכי 8 - 5כוכבי אשדוד פארק ויצמן
מחזור 22 מובילי אשדוד 4 - 3קפסולה יבנה מתנ"ס חרצית
מחזור 22 אריות אשקלון 5 - 2צעירי אשדוד בית ספר הרב עוזיאל
מחזור 22 צעירי קרית גת 5 - 3צעירי קרית משה
מחזור 22 אריות מזכרת בתיה 3 - 0פגרה שקד 2
מחזור 23 אנדלאי גדרה 1 - 5יהלומי ק. מלאכי ביה"ס רמון
מחזור 23 אמיגוס אשקלון 5 - 0צעירי קרית משה ביה"ס הרב עוזיאל
מחזור 23 אריות מזכרת בתיה 1 - 3צעירי קרית גת שקד 2
מחזור 23 קפסולה יבנה 4 - 4אריות אשקלון פרדס צפוני
מחזור 23 כוכבי אשדוד 4 - 6מובילי אשדוד מתנ"ס חרצית
מחזור 23 פטישי רחובות 6 - 5אברה חי אשקלון אולם ברזילאי
מחזור 23 פנתרי אושיות 2 - 12נשרים גדרה ש"י עגנון 1
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 19 אולסטאר כפ"ס 8 - 4שערייה פ"ת
מחזור 19 וואליה ראשון לציון 1 - 1יהלום שחור חיפה
מחזור 19 אחים לנצח יבנה 10 - 4בני סירקין פ"ת פרדס צפוני
מחזור 19 אביסניה חיפה 7 - 1עתידי בת ים מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 19 צעירי יוספטל פ"ת 2 - 0עתידי נתניה מתנס יוספטל
מחזור 19 יהלומי נתניה 6 - 2א. חפציבה נתניה
מחזור 19 ליאור קוקה פ"ת 0 - 3לב מעברה יבנה מתנס יוספטל
09.03.2019
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 21 אנדלאי גדרה 2 - 2נשרים גדרה ביה"ס רמון
מחזור 21 אמיגוס אשקלון 1 - 3צעירי קרית גת ביה"ס הרב עוזיאל
מחזור 21 אריות מזכרת בתיה 3 - 3אריות אשקלון שקד 2
מחזור 21 צעירי אשדוד 3 - 1מובילי אשדוד
מחזור 21 קפסולה יבנה 6 - 5יהלומי ק. מלאכי פרדס צפוני
מחזור 21 כוכבי אשדוד 4 - 5אברה חי אשקלון מתנ"ס חרצית
מחזור 21 פטישי רחובות 6 - 1פנתרי אושיות אולם ברזילאי
מחזור 21 צעירי קרית משה 3 - 0פגרה מתנ"ס ק.משה
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 18 לב מעברה יבנה 4 - 4אולסטאר כפ"ס פרדס צפוני
מחזור 18 א. חפציבה נתניה 15 - 1ליאור קוקה פ"ת ביה"ס שמואל חיים לניאדו
מחזור 18 עתידי נתניה 2 - 12יהלומי נתניה לוי אשכול 18
מחזור 18 עתידי בת ים 7 - 5צעירי יוספטל פ"ת
מחזור 18 בני סירקין פ"ת 5 - 2אביסניה חיפה מתנס יוספטל
מחזור 18 יהלום שחור חיפה 3 - 0אחים לנצח יבנה מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 18 שערייה פ"ת 6 - 10וואליה ראשון לציון מתנ"ס יוספטל
23.02.2019
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 20 צעירי קרית גת 3 - 0פגרה
17.02.2019
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 20 פנתרי אושיות 4 - 2אנדלאי גדרה ש"י עגנון 1
מחזור 20 פטישי רחובות 6 - 5אמיגוס אשקלון אולם ברזילאי
מחזור 20 נשרים גדרה 3 - 0כוכבי אשדוד בית ספר רמון
מחזור 20 אברה חי אשקלון 5 - 1קפסולה יבנה בית ספר עוזיאל
מחזור 20 יהלומי ק. מלאכי 5 - 1צעירי אשדוד פארק ויצמן
מחזור 20 מובילי אשדוד 5 - 5אריות מזכרת בתיה מתנ"ס חרצית
מחזור 20 אריות אשקלון 4 - 1צעירי קרית משה בית ספר הרב עוזיאל
16.02.2019
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 19 אנדלאי גדרה 7 - 3פטישי רחובות ביה"ס רמון
מחזור 19 צעירי קרית גת 5 - 1אריות אשקלון
מחזור 19 צעירי קרית משה 1 - 6מובילי אשדוד מתנ"ס ק.משה
מחזור 19 אריות מזכרת בתיה 10 - 5יהלומי ק. מלאכי שקד 2
מחזור 19 צעירי אשדוד 1 - 2אברה חי אשקלון
מחזור 19 קפסולה יבנה 8 - 5נשרים גדרה פרדס צפוני
מחזור 19 כוכבי אשדוד 5 - 3פנתרי אושיות מתנ"ס חרצית
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 17 אולסטאר כפ"ס 3 - 5וואליה ראשון לציון
מחזור 17 אחים לנצח יבנה 5 - 8שערייה פ"ת פרדס צפוני
מחזור 17 אביסניה חיפה 5 - 7יהלום שחור חיפה מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 17 צעירי יוספטל פ"ת 5 - 4בני סירקין פ"ת מתנס יוספטל
מחזור 17 יהלומי נתניה 11 - 4עתידי בת ים
מחזור 17 ליאור קוקה פ"ת 1 - 3עתידי נתניה מתנס יוספטל
מחזור 17 לב מעברה יבנה 3 - 6א. חפציבה נתניה פרדס צפוני
09.02.2019
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 18 אנדלאי גדרה 3 - 6אמיגוס אשקלון ביה"ס רמון
מחזור 18 פטישי רחובות 10 - 4כוכבי אשדוד אולם ברזילאי
מחזור 18 פנתרי אושיות 5 - 9קפסולה יבנה ש"י עגנון 1
מחזור 18 נשרים גדרה 2 - 2צעירי אשדוד בית ספר רמון
מחזור 18 אברה חי אשקלון 2 - 3אריות מזכרת בתיה בית ספר עוזיאל
מחזור 18 יהלומי ק. מלאכי 2 - 3צעירי קרית משה פארק ויצמן
מחזור 18 מובילי אשדוד 4 - 1צעירי קרית גת מתנ"ס חרצית
מחזור 18 אריות אשקלון 3 - 0פגרה בית ספר הרב עוזיאל
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 16 א. חפציבה נתניה 4 - 7אולסטאר כפ"ס ביה"ס שמואל חיים לניאדו
מחזור 16 עתידי נתניה 4 - 7לב מעברה יבנה לוי אשכול 18
מחזור 16 עתידי בת ים 4 - 3ליאור קוקה פ"ת
מחזור 16 בני סירקין פ"ת 7 - 4יהלומי נתניה מתנס יוספטל
מחזור 16 יהלום שחור חיפה 5 - 2צעירי יוספטל פ"ת מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 16 שערייה פ"ת 6 - 8אביסניה חיפה מתנ"ס יוספטל
מחזור 16 וואליה ראשון לציון 5 - 4אחים לנצח יבנה
26.01.2019
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 17 כוכבי אשדוד 4 - 7אנדלאי גדרה מתנ"ס חרצית
מחזור 17 אריות אשקלון 1 - 6אמיגוס אשקלון בית ספר הרב עוזיאל
מחזור 17 צעירי קרית גת 2 - 7יהלומי ק. מלאכי
מחזור 17 צעירי קרית משה 2 - 9אברה חי אשקלון מתנ"ס ק.משה
מחזור 17 צעירי אשדוד 3 - 2פנתרי אושיות
מחזור 17 קפסולה יבנה 4 - 1פטישי רחובות פרדס צפוני
מחזור 17 אריות מזכרת בתיה 5 - 5נשרים גדרה שקד 2
מחזור 17 מובילי אשדוד 3 - 0פגרה מתנ"ס חרצית
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 15 אולסטאר כפ"ס 6 - 3אחים לנצח יבנה
מחזור 15 אביסניה חיפה 4 - 9וואליה ראשון לציון מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 15 צעירי יוספטל פ"ת 5 - 3שערייה פ"ת מתנס יוספטל
מחזור 15 יהלומי נתניה 6 - 8יהלום שחור חיפה
מחזור 15 ליאור קוקה פ"ת 2 - 4בני סירקין פ"ת מתנס יוספטל
מחזור 15 לב מעברה יבנה 11 - 2עתידי בת ים פרדס צפוני
מחזור 15 א. חפציבה נתניה 6 - 3עתידי נתניה ביה"ס שמואל חיים לניאדו
19.01.2019
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 16 אנדלאי גדרה 5 - 5קפסולה יבנה ביה"ס רמון
מחזור 16 אמיגוס אשקלון 2 - 10כוכבי אשדוד ביה"ס הרב עוזיאל
מחזור 16 פטישי רחובות 2 - 3צעירי אשדוד אולם ברזילאי
מחזור 16 אברה חי אשקלון 7 - 1צעירי קרית גת בית ספר עוזיאל
מחזור 16 פנתרי אושיות 3 - 5אריות מזכרת בתיה ש"י עגנון 1
מחזור 16 מובילי אשדוד 4 - 1אריות אשקלון מתנ"ס חרצית
מחזור 16 נשרים גדרה 2 - 1צעירי קרית משה בית ספר רמון
מחזור 16 יהלומי ק. מלאכי 3 - 0פגרה פארק ויצמן
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 14 עתידי נתניה 2 - 3אולסטאר כפ"ס לוי אשכול 18
מחזור 14 עתידי בת ים 7 - 5א. חפציבה נתניה
מחזור 14 בני סירקין פ"ת 4 - 3לב מעברה יבנה מתנס יוספטל
מחזור 14 יהלום שחור חיפה 10 - 2ליאור קוקה פ"ת מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 14 שערייה פ"ת 4 - 8יהלומי נתניה מתנ"ס יוספטל
מחזור 14 וואליה ראשון לציון 3 - 4צעירי יוספטל פ"ת
מחזור 14 אחים לנצח יבנה 6 - 3אביסניה חיפה פרדס צפוני
12.01.2019
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 15 אנדלאי גדרה 3 - 1צעירי אשדוד ביה"ס רמון
מחזור 15 אמיגוס אשקלון 2 - 3מובילי אשדוד ביה"ס הרב עוזיאל
מחזור 15 נשרים גדרה 6 - 3צעירי קרית גת בית ספר רמון
מחזור 15 פטישי רחובות 6 - 9אריות מזכרת בתיה אולם ברזילאי
מחזור 15 כוכבי אשדוד 3 - 0קפסולה יבנה מתנ"ס חרצית
מחזור 15 יהלומי ק. מלאכי 9 - 2אריות אשקלון פארק ויצמן
מחזור 15 פנתרי אושיות 2 - 5צעירי קרית משה ש"י עגנון 1
מחזור 15 אברה חי אשקלון - - -אברה חי אשקלון בית ספר עוזיאל
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 13 אביסניה חיפה 3 - 0אולסטאר כפ"ס מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 13 אחים לנצח יבנה 5 - 9צעירי יוספטל פ"ת פרדס צפוני
מחזור 13 וואליה ראשון לציון 6 - 3יהלומי נתניה
מחזור 13 שערייה פ"ת 11 - 4ליאור קוקה פ"ת מתנ"ס יוספטל
מחזור 13 יהלום שחור חיפה 7 - 3לב מעברה יבנה מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 13 בני סירקין פ"ת 4 - 5א. חפציבה נתניה מתנס יוספטל
29.12.2018
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 14 אריות מזכרת בתיה 7 - 2אנדלאי גדרה שקד 2
מחזור 14 קפסולה יבנה 3 - 2אמיגוס אשקלון פרדס צפוני
מחזור 14 צעירי אשדוד 2 - 3כוכבי אשדוד
מחזור 14 צעירי קרית משה 3 - 0פטישי רחובות מתנ"ס ק.משה
מחזור 14 צעירי קרית גת 7 - 3פנתרי אושיות
מחזור 14 נשרים גדרה - - -נשרים גדרה בית ספר רמון
מחזור 14 אריות אשקלון 0 - 3אברה חי אשקלון בית ספר הרב עוזיאל
מחזור 14 מובילי אשדוד 5 - 4יהלומי ק. מלאכי מתנ"ס חרצית
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 12 עתידי נתניה 8 - 4בני סירקין פ"ת לוי אשכול 18
מחזור 12 א. חפציבה נתניה 7 - 8יהלום שחור חיפה ביה"ס שמואל חיים לניאדו
מחזור 12 לב מעברה יבנה 12 - 7שערייה פ"ת פרדס צפוני
מחזור 12 ליאור קוקה פ"ת 4 - 12וואליה ראשון לציון מתנס יוספטל
מחזור 12 יהלומי נתניה 17 - 7אחים לנצח יבנה
מחזור 12 צעירי יוספטל פ"ת 6 - 2אביסניה חיפה מתנס יוספטל
22.12.2018
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 13 אנדלאי גדרה 7 - 4צעירי קרית משה ביה"ס רמון
מחזור 13 אמיגוס אשקלון 6 - 3יהלומי ק. מלאכי ביה"ס הרב עוזיאל
מחזור 13 אברה חי אשקלון 2 - 5מובילי אשדוד בית ספר עוזיאל
מחזור 13 נשרים גדרה 2 - 6אריות אשקלון בית ספר רמון
מחזור 13 פטישי רחובות 6 - 11צעירי קרית גת אולם ברזילאי
מחזור 13 כוכבי אשדוד 8 - 5אריות מזכרת בתיה מתנ"ס חרצית
מחזור 13 קפסולה יבנה 4 - 1צעירי אשדוד פרדס צפוני
מחזור 13 פנתרי אושיות - - -פנתרי אושיות ש"י עגנון 1
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 11 אולסטאר כפ"ס 1 - 1צעירי יוספטל פ"ת
מחזור 11 אביסניה חיפה 3 - 10יהלומי נתניה מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 11 אחים לנצח יבנה 12 - 1ליאור קוקה פ"ת פרדס צפוני
מחזור 11 וואליה ראשון לציון 5 - 10לב מעברה יבנה
מחזור 11 שערייה פ"ת 6 - 4א. חפציבה נתניה מתנ"ס יוספטל
מחזור 11 יהלום שחור חיפה 12 - 0עתידי נתניה מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 11 בני סירקין פ"ת 8 - 2עתידי בת ים מתנס יוספטל
מחזור 12 אולסטאר כפ"ס 5 - 4עתידי בת ים
15.12.2018
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 12 צעירי קרית גת 3 - 3אנדלאי גדרה
מחזור 12 צעירי אשדוד 3 - 5אמיגוס אשקלון
מחזור 12 אריות מזכרת בתיה 1 - 4קפסולה יבנה שקד 2
מחזור 12 צעירי קרית משה 7 - 2כוכבי אשדוד מתנ"ס ק.משה
מחזור 12 אריות אשקלון 5 - 3פנתרי אושיות בית ספר הרב עוזיאל
מחזור 12 מובילי אשדוד 0 - 3נשרים גדרה מתנ"ס חרצית
מחזור 12 יהלומי ק. מלאכי 3 - 11אברה חי אשקלון פארק ויצמן
מחזור 12 פטישי רחובות - - -פטישי רחובות אולם ברזילאי
08.12.2018
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 11 אמיגוס אשקלון 2 - 4אברה חי אשקלון ביה"ס הרב עוזיאל
מחזור 11 נשרים גדרה 3 - 6יהלומי ק. מלאכי בית ספר רמון
מחזור 11 פנתרי אושיות 1 - 4מובילי אשדוד ש"י עגנון 1
מחזור 11 פטישי רחובות 2 - 5אריות אשקלון אולם ברזילאי
מחזור 11 כוכבי אשדוד 2 - 6צעירי קרית גת מתנ"ס חרצית
מחזור 11 קפסולה יבנה 5 - 3צעירי קרית משה פרדס צפוני
מחזור 11 צעירי אשדוד 0 - 2אריות מזכרת בתיה
מחזור 11 אנדלאי גדרה - - -אנדלאי גדרה ביה"ס רמון
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 10 בני סירקין פ"ת 4 - 1אולסטאר כפ"ס מתנס יוספטל
מחזור 10 עתידי בת ים 4 - 6יהלום שחור חיפה
מחזור 10 עתידי נתניה 3 - 9שערייה פ"ת לוי אשכול 18
מחזור 10 א. חפציבה נתניה 7 - 4וואליה ראשון לציון ביה"ס שמואל חיים לניאדו
מחזור 10 לב מעברה יבנה 1 - 1אחים לנצח יבנה פרדס צפוני
מחזור 10 ליאור קוקה פ"ת 13 - 6אביסניה חיפה מתנס יוספטל
מחזור 10 יהלומי נתניה 7 - 1צעירי יוספטל פ"ת
01.12.2018
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 10 אריות אשקלון 5 - 6אנדלאי גדרה בית ספר הרב עוזיאל
מחזור 10 אריות מזכרת בתיה 9 - 1אמיגוס אשקלון שקד 2
מחזור 10 צעירי קרית משה 1 - 0צעירי אשדוד מתנ"ס ק.משה
מחזור 10 צעירי קרית גת 10 - 5קפסולה יבנה
מחזור 10 מובילי אשדוד 7 - 1פטישי רחובות מתנ"ס חרצית
מחזור 10 יהלומי ק. מלאכי 6 - 4פנתרי אושיות פארק ויצמן
מחזור 10 נשרים גדרה 6 - 5אברה חי אשקלון בית ספר רמון
מחזור 10 כוכבי אשדוד - - -כוכבי אשדוד מתנ"ס חרצית
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 9 אולסטאר כפ"ס 2 - 5יהלומי נתניה
מחזור 9 צעירי יוספטל פ"ת 8 - 5ליאור קוקה פ"ת מתנס יוספטל
מחזור 9 אביסניה חיפה 4 - 5לב מעברה יבנה מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 9 אחים לנצח יבנה 9 - 0א. חפציבה נתניה פרדס צפוני
מחזור 9 וואליה ראשון לציון 5 - 2עתידי נתניה
מחזור 9 שערייה פ"ת 8 - 4עתידי בת ים מתנ"ס יוספטל
מחזור 9 יהלום שחור חיפה 12 - 1בני סירקין פ"ת מתנ"ס טירת הכרמל
24.11.2018
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 9 אנדלאי גדרה 2 - 3מובילי אשדוד ביה"ס רמון
מחזור 9 אמיגוס אשקלון 2 - 3נשרים גדרה ביה"ס הרב עוזיאל
מחזור 9 פנתרי אושיות 2 - 4אברה חי אשקלון ש"י עגנון 1
מחזור 9 פטישי רחובות 9 - 4יהלומי ק. מלאכי אולם ברזילאי
מחזור 9 כוכבי אשדוד 6 - 3אריות אשקלון מתנ"ס חרצית
מחזור 9 צעירי אשדוד 5 - 3צעירי קרית גת
מחזור 9 אריות מזכרת בתיה 4 - 1צעירי קרית משה שקד 2
מחזור 9 קפסולה יבנה - - -קפסולה יבנה פרדס צפוני
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 8 יהלום שחור חיפה 5 - 2אולסטאר כפ"ס מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 8 בני סירקין פ"ת 4 - 2שערייה פ"ת מתנס יוספטל
מחזור 8 עתידי בת ים 4 - 7וואליה ראשון לציון
מחזור 8 עתידי נתניה 5 - 1אחים לנצח יבנה לוי אשכול 18
מחזור 8 א. חפציבה נתניה 12 - 2אביסניה חיפה ביה"ס שמואל חיים לניאדו
מחזור 8 לב מעברה יבנה 3 - 6צעירי יוספטל פ"ת פרדס צפוני
מחזור 8 ליאור קוקה פ"ת 5 - 9יהלומי נתניה מתנס יוספטל
10.11.2018
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 1 יהלום שחור חיפה 0 - 1הפחתת נקודות מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 1 א. חפציבה נתניה 0 - 1הפחתת נקודות ביה"ס שמואל חיים לניאדו
מחזור 1 שערייה פ"ת 0 - 1הפחתת נקודות מתנ"ס יוספטל
מחזור 2 אביסניה חיפה 0 - 1הפחתת נקודות מתנ"ס טירת הכרמל
09.11.2018
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 8 יהלומי ק. מלאכי 2 - 3אנדלאי גדרה פארק ויצמן
מחזור 8 צעירי קרית משה 2 - 1אמיגוס אשקלון מתנ"ס ק.משה
מחזור 8 צעירי קרית גת 7 - 5אריות מזכרת בתיה
מחזור 8 אריות אשקלון 8 - 2קפסולה יבנה בית ספר הרב עוזיאל
מחזור 8 מובילי אשדוד 1 - 0כוכבי אשדוד מתנ"ס חרצית
מחזור 8 אברה חי אשקלון 8 - 2פטישי רחובות בית ספר עוזיאל
מחזור 8 נשרים גדרה 6 - 1פנתרי אושיות בית ספר רמון
מחזור 8 צעירי אשדוד - - -צעירי אשדוד
03.11.2018
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 7 אנדלאי גדרה 2 - 2אברה חי אשקלון ביה"ס רמון
מחזור 7 אמיגוס אשקלון 6 - 6פנתרי אושיות ביה"ס הרב עוזיאל
מחזור 7 פטישי רחובות 6 - 6נשרים גדרה אולם ברזילאי
מחזור 7 כוכבי אשדוד 8 - 5יהלומי ק. מלאכי מתנ"ס חרצית
מחזור 7 קפסולה יבנה 4 - 4מובילי אשדוד פרדס צפוני
מחזור 7 צעירי אשדוד 4 - 2אריות אשקלון
מחזור 7 צעירי קרית משה 0 - 0צעירי קרית גת מתנ"ס ק.משה
מחזור 7 אריות מזכרת בתיה - - -אריות מזכרת בתיה שקד 2
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 7 אולסטאר כפ"ס 3 - 1ליאור קוקה פ"ת
מחזור 7 יהלומי נתניה 4 - 5לב מעברה יבנה
מחזור 7 צעירי יוספטל פ"ת 4 - 3א. חפציבה נתניה מתנס יוספטל
מחזור 7 אביסניה חיפה 4 - 5עתידי נתניה מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 7 אחים לנצח יבנה 6 - 5עתידי בת ים פרדס צפוני
מחזור 7 וואליה ראשון לציון 3 - 3בני סירקין פ"ת
מחזור 7 שערייה פ"ת 3 - 8יהלום שחור חיפה מתנ"ס יוספטל
27.10.2018
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 6 נשרים גדרה 0 - 5אנדלאי גדרה בית ספר רמון
מחזור 6 צעירי קרית גת 3 - 2אמיגוס אשקלון
מחזור 6 אריות אשקלון 5 - 4אריות מזכרת בתיה בית ספר הרב עוזיאל
מחזור 6 מובילי אשדוד 4 - 3צעירי אשדוד מתנ"ס חרצית
מחזור 6 יהלומי ק. מלאכי 4 - 8קפסולה יבנה פארק ויצמן
מחזור 6 אברה חי אשקלון 6 - 3כוכבי אשדוד בית ספר עוזיאל
מחזור 6 פנתרי אושיות 4 - 1פטישי רחובות ש"י עגנון 1
מחזור 6 צעירי קרית משה - - -צעירי קרית משה מתנ"ס ק.משה
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 6 שערייה פ"ת 6 - 3אולסטאר כפ"ס מתנ"ס יוספטל
מחזור 6 יהלום שחור חיפה 4 - 5וואליה ראשון לציון מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 6 בני סירקין פ"ת 6 - 3אחים לנצח יבנה מתנס יוספטל
מחזור 6 עתידי בת ים 5 - 3אביסניה חיפה
מחזור 6 עתידי נתניה 3 - 7צעירי יוספטל פ"ת לוי אשכול 18
מחזור 6 א. חפציבה נתניה 4 - 5יהלומי נתניה ביה"ס שמואל חיים לניאדו
מחזור 6 לב מעברה יבנה 7 - 1ליאור קוקה פ"ת פרדס צפוני
20.10.2018
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 5 אנדלאי גדרה 7 - 4פנתרי אושיות ביה"ס רמון
מחזור 5 אמיגוס אשקלון 5 - 4פטישי רחובות ביה"ס הרב עוזיאל
מחזור 5 כוכבי אשדוד 1 - 6נשרים גדרה מתנ"ס חרצית
מחזור 5 קפסולה יבנה 2 - 5אברה חי אשקלון פרדס צפוני
מחזור 5 צעירי אשדוד 7 - 3יהלומי ק. מלאכי
מחזור 5 אריות מזכרת בתיה 5 - 3מובילי אשדוד שקד 2
מחזור 5 צעירי קרית משה 2 - 2אריות אשקלון מתנ"ס ק.משה
מחזור 5 צעירי קרית גת - - -צעירי קרית גת
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 5 אולסטאר כפ"ס 4 - 4לב מעברה יבנה
מחזור 5 ליאור קוקה פ"ת 5 - 7א. חפציבה נתניה מתנס יוספטל
מחזור 5 יהלומי נתניה 8 - 4עתידי נתניה
מחזור 5 צעירי יוספטל פ"ת 8 - 1עתידי בת ים מתנס יוספטל
מחזור 5 אביסניה חיפה 4 - 9בני סירקין פ"ת מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 5 אחים לנצח יבנה 3 - 8יהלום שחור חיפה פרדס צפוני
מחזור 5 וואליה ראשון לציון 10 - 4שערייה פ"ת
13.10.2018
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 4 פטישי רחובות 0 - 4אנדלאי גדרה אולם ברזילאי
מחזור 4 אריות אשקלון 3 - 2צעירי קרית גת בית ספר הרב עוזיאל
מחזור 4 מובילי אשדוד 5 - 3צעירי קרית משה מתנ"ס חרצית
מחזור 4 יהלומי ק. מלאכי 3 - 3אריות מזכרת בתיה פארק ויצמן
מחזור 4 אברה חי אשקלון 5 - 0צעירי אשדוד בית ספר עוזיאל
מחזור 4 נשרים גדרה 6 - 6קפסולה יבנה בית ספר רמון
מחזור 4 פנתרי אושיות 4 - 2כוכבי אשדוד ש"י עגנון 1
מחזור 4 אמיגוס אשקלון - - -אמיגוס אשקלון ביה"ס הרב עוזיאל
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 4 וואליה ראשון לציון 4 - 4אולסטאר כפ"ס
מחזור 4 שערייה פ"ת 4 - 10אחים לנצח יבנה מתנ"ס יוספטל
מחזור 4 יהלום שחור חיפה 8 - 2אביסניה חיפה מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 4 בני סירקין פ"ת 1 - 7צעירי יוספטל פ"ת מתנס יוספטל
מחזור 4 עתידי בת ים 7 - 7יהלומי נתניה
מחזור 4 עתידי נתניה 5 - 3ליאור קוקה פ"ת לוי אשכול 18
מחזור 4 א. חפציבה נתניה 1 - 2לב מעברה יבנה ביה"ס שמואל חיים לניאדו
06.10.2018
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 3 אמיגוס אשקלון 2 - 3אנדלאי גדרה ביה"ס הרב עוזיאל
מחזור 3 כוכבי אשדוד 6 - 6פטישי רחובות מתנ"ס חרצית
מחזור 3 קפסולה יבנה 3 - 3פנתרי אושיות פרדס צפוני
מחזור 3 צעירי אשדוד 5 - 4נשרים גדרה
מחזור 3 אריות מזכרת בתיה 3 - 3אברה חי אשקלון שקד 2
מחזור 3 צעירי קרית משה 5 - 0יהלומי ק. מלאכי מתנ"ס ק.משה
מחזור 3 צעירי קרית גת 1 - 4מובילי אשדוד
מחזור 3 אריות אשקלון - - -אריות אשקלון בית ספר הרב עוזיאל
מחזור 38 צעירי קרית גת 0 - 1הפחתת נקודות
מחזור 39 צעירי קרית גת 0 - 1הפחתת נקודות
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 3 אולסטאר כפ"ס 0 - 2א. חפציבה נתניה
מחזור 3 לב מעברה יבנה 6 - 3עתידי נתניה פרדס צפוני
מחזור 3 ליאור קוקה פ"ת 2 - 10עתידי בת ים מתנס יוספטל
מחזור 3 יהלומי נתניה 13 - 3בני סירקין פ"ת
מחזור 3 צעירי יוספטל פ"ת 1 - 8יהלום שחור חיפה מתנס יוספטל
מחזור 3 אביסניה חיפה 3 - 7שערייה פ"ת מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 3 אחים לנצח יבנה 5 - 8וואליה ראשון לציון פרדס צפוני
22.09.2018
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 2 אנדלאי גדרה 3 - 3כוכבי אשדוד ביה"ס רמון
מחזור 2 אמיגוס אשקלון 2 - 4אריות אשקלון ביה"ס הרב עוזיאל
מחזור 2 יהלומי ק. מלאכי 7 - 2צעירי קרית גת פארק ויצמן
מחזור 2 אברה חי אשקלון 3 - 2צעירי קרית משה בית ספר עוזיאל
מחזור 2 פנתרי אושיות 2 - 3צעירי אשדוד ש"י עגנון 1
מחזור 2 פטישי רחובות 11 - 6קפסולה יבנה אולם ברזילאי
מחזור 2 נשרים גדרה 3 - 3אריות מזכרת בתיה בית ספר רמון
מחזור 2 מובילי אשדוד - - -הפחתת נקודות מתנ"ס חרצית
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 2 אחים לנצח יבנה 7 - 3אולסטאר כפ"ס פרדס צפוני
מחזור 2 וואליה ראשון לציון 6 - 2אביסניה חיפה
מחזור 2 שערייה פ"ת 4 - 5צעירי יוספטל פ"ת מתנ"ס יוספטל
מחזור 2 יהלום שחור חיפה 5 - 2יהלומי נתניה מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 2 עתידי בת ים 2 - 4לב מעברה יבנה
מחזור 2 עתידי נתניה 3 - 9א. חפציבה נתניה לוי אשכול 18
מחזור 2 בני סירקין פ"ת 3 - 3ליאור קוקה פ"ת מתנס יוספטל
15.09.2018
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 1 קפסולה יבנה 3 - 5אנדלאי גדרה פרדס צפוני
מחזור 1 14:00 כוכבי אשדוד 4 - 2אמיגוס אשקלון מתנ"ס חרצית
מחזור 1 16:00 צעירי אשדוד 8 - 2פטישי רחובות
מחזור 1 14:00 צעירי קרית גת 3 - 2אברה חי אשקלון
מחזור 1 16:00 אריות מזכרת בתיה 6 - 5פנתרי אושיות שקד 2
מחזור 1 16:00 אריות אשקלון 2 - 3מובילי אשדוד בית ספר הרב עוזיאל
מחזור 1 16:00 צעירי קרית משה 1 - 4נשרים גדרה מתנ"ס ק.משה
מחזור 1 יהלומי ק. מלאכי - - -הפחתת נקודות פארק ויצמן
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 1 16:00 אולסטאר כפ"ס 4 - 3עתידי נתניה
מחזור 1 14:00 א. חפציבה נתניה 3 - 5עתידי בת ים ביה"ס שמואל חיים לניאדו
מחזור 1 14:00 ליאור קוקה פ"ת 1 - 21יהלום שחור חיפה מתנס יוספטל
מחזור 1 13:00 לב מעברה יבנה 3 - 0בני סירקין פ"ת פרדס צפוני
מחזור 1 16:00 יהלומי נתניה 8 - 5שערייה פ"ת
מחזור 1 16:00 צעירי יוספטל פ"ת 4 - 3וואליה ראשון לציון מתנס יוספטל
מחזור 1 14:00 אביסניה חיפה 8 - 4אחים לנצח יבנה מתנ"ס טירת הכרמל
08.09.2018
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 98 הפחתת נקודות 1 - 0כוכבי אשדוד
מחזור 99 הפחתת נקודות 1 - 0אמיגוס אשקלון
מחזור 100 הפחתת נקודות 1 - 0צעירי אשדוד
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 1 הפחתת נקודות 1 - 0בני סירקין פ"ת
מחזור 1 הפחתת נקודות 1 - 0שערייה פ"ת
מחזור 1 הפחתת נקודות 1 - 0ליאור קוקה פ"ת
מחזור 1 עתידי נתניה 0 - 1הפחתת נקודות לוי אשכול 18
מחזור 13 עתידי בת ים 6 - 5עתידי נתניה
01.09.2018
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 1 הפחתת נקודות 1 - 0כוכבי אשדוד
25.08.2018
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 1 לב מעברה יבנה 0 - 1הפחתת נקודות פרדס צפוני
04.08.2018
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 19 אמיגוס אשקלון 3 - 0פגרה ביה"ס הרב עוזיאל
09.02.2018









מלך השערים
שם השחקןתמונהקבוצהסה"כ
1 סייסאי קסא יהלום שחור חיפה 40
2 יוני דמסה יהלומי נתניה 40
3 אסף בירוק אנדלאי גדרה 35
4 דניאל אלמו עתידי בת ים 35
5 אביחי וונדמגן נשרים גדרה 35
6 אורי פיסחה אחים לנצח יבנה 34
7 משה טיגבו אבבה אברה חי אשקלון 34
8 שלומי אסולין יהלומי נתניה 33
9 יוסי קסתה אחים לנצח יבנה 32
10 אושרי צגאי קפסולה יבנה 31
לרשימת מלך השערים המלאה


כרטיסים צהובים
שם השחקןתמונהקבוצהסה"כ
1 אביחי סלומון אריות מזכרת בתיה 11
2 טגבו ימהרן אריות אשקלון 8
3 גטנט טקלה אריות מזכרת בתיה 8
4 אהרון אלמי יהלומי ק. מלאכי 8
5 אלמו פלקה צעירי קרית משה 7
6 דוד פנטה אנדלאי גדרה 7
7 צ'רנט גברה יהלום שחור חיפה 7
8 גשאו דסטה יהלומי נתניה 7
9 תמיר אברה אברה חי אשקלון 7
10 דסטאו מרשה אנדלאי גדרה 7
לרשימת כרטיסים צהובים המלאה


כרטיסים אדומים
שם השחקןתמונהקבוצהסה"כ
1 דסלי אסייס אמיגוס אשקלון 4
2 אסף בירוק אנדלאי גדרה 3
3 יצחק ברוק אריות אשקלון 3
4 שי נאמן אולסטאר כפ"ס 2
5 נתי סבג כוכבי אשדוד 2
6 אליהו ראובן אולסטאר כפ"ס 2
7 ליאור פרדה בני סירקין פ"ת 2
8 בני קנדה א. חפציבה נתניה 2
9 תמיר אברה אברה חי אשקלון 2
10 אברהם מניגסטו פנתרי אושיות 2
לרשימת כרטיסים אדומים המלאה


מצטיין המשחק
שם השחקןתמונהקבוצהסה"כ
1 איינאו טקלה צעירי יוספטל פ"ת 7
2 אושרי צגאי קפסולה יבנה 7
3 אביחי סלומון אריות מזכרת בתיה 6
4 יוני דמסה יהלומי נתניה 6
5 יוסי מולה וואליה ראשון לציון 5
6 טזרה מנדשאו יהלום שחור חיפה 5
7 דניאל אלמו עתידי בת ים 5
8 טסמה דוד גיזהלאו מובילי אשדוד 5
9 היילה גברו יהלום שחור חיפה 5
10 אברהם גטה לב מעברה יבנה 4
לרשימת מצטיין המשחק המלאה


תוצאות/המחזור הבא

מחוז דרום | מחוז צפון
משחקי מחזור מספר 
18/05/19    צ.אשדוד 7 - 2 א.גדרה
18/05/19    מ.אשדוד 6 - 3 א.אשקלון
18/05/19    א.אשקלון 6 - 2 י.ק.מלאכי
18/05/19    צ.ק.גת 2 - 5 נשרים גדרה
18/05/19    א.מ.בתיה 6 - 3 פ.רחובות
18/05/19    ק.יבנה 3 - 0 כ.אשדוד
18/05/19    צ.ק.משה 6 - 9 פ.אושיות
11/05/19    א.ח.אשקלון 3 - 0 פגרה