• Latest News : Lorem ipsum dolor sit amet, cons ecte tuer adipiscing elit,
  • Latest News : Lorem ipsum dolor sit amet, cons ecte tuer adipiscing elit,
  • Latest News : Welcome visitor you can Login or Create an Account
ליגת א.י.פ.ל
מלך השערים
שם השחקןתמונהקבוצהסה"כ
1 סייסאי קסא יהלום שחור חיפה 40
2 יוני דמסה יהלומי נתניה 40
3 אסף בירוק אנדלאי גדרה 35
4 דניאל אלמו עתידי בת ים 35
5 אביחי וונדמגן נשרים גדרה 35
6 אורי פיסחה אחים לנצח יבנה 34
7 משה טיגבו אבבה אברה חי אשקלון 34
8 שלומי אסולין יהלומי נתניה 33
9 יוסי קסתה אחים לנצח יבנה 32
10 אושרי צגאי קפסולה יבנה 31
11 אילן מלקה פנתרי אושיות 30
12 יהודה מהרטיה שערייה פ"ת 30
13 אביחי וודג'ה מובילי אשדוד 29
14 אביחי סלומון אריות מזכרת בתיה 28
15 קובי סיטבון יהלומי נתניה 27
16 רונן סמאי אריות מזכרת בתיה 27
17 היילה גברו יהלום שחור חיפה 27
18 אמבייה אמרה צעירי יוספטל פ"ת 26
19 משה טיגבו שערייה פ"ת 26
20 יוסי מולה וואליה ראשון לציון 26
21 טסמה דוד גיזהלאו מובילי אשדוד 25
22 אברהם סמאי אריות מזכרת בתיה 25
23 אסממאו בקלה אביסניה חיפה 25
24 אסי סהלו אריות אשקלון 23
25 טיזלה וורקה אביסניה חיפה 23
26 עופר אברה אברה חי אשקלון 22
27 משה מחפודה אמיגוס אשקלון 22
28 אברהם גטה לב מעברה יבנה 22
29 בני קנדה א. חפציבה נתניה 22
30 מולוגטה גדיף צעירי קרית גת 22
31 אסובלאו מולט יהלום שחור חיפה 21
32 גרמאו מסלה אביסניה חיפה 21
33 דני ביטולין צעירי אשדוד 21
34 יגאל מרקוז יצחק יהלומי ק. מלאכי 21
35 יהודה טייה פטישי רחובות 21
36 בנימין קפלה יהלום שחור חיפה 20
37 פיקדו אברהם יהלומי נתניה 19
38 יוגב לוגסי לב מעברה יבנה 19
39 דניאל אלמו אולסטאר כפ"ס 19
40 בלאי אבבה וואליה ראשון לציון 19
41 אלי ווסה לב מעברה יבנה 19
42 אבנר יצחק יהלומי ק. מלאכי 19
43 ליאור פקדו אברה חי אשקלון 18
44 אבביה אבי צ'קול עתידי בת ים 18
45 יונתן אייליי אנדרגה בני סירקין פ"ת 18
46 מטיקה גטו וואליה ראשון לציון 18
47 שומטה מקונן צעירי יוספטל פ"ת 18
48 ילמה בלאי שערייה פ"ת 18
49 שמעון קבדה קפסולה יבנה 17
50 טגבו ימהרן אריות אשקלון 17
51 צ'רנט גברה יהלום שחור חיפה 17
52 דוד מקרה צעירי קרית גת 17
53 דרור זאודו עתידי נתניה 16
54 אהרון מלקמו אריות אשקלון 16
55 נתן טמסגן פטישי רחובות 16
56 אברהם פסחה אחים לנצח יבנה 16
57 דניאל קידה מובילי אשדוד 16
58 שלמה סימון יהלומי נתניה 16
59 אברהם יצחק יהלומי ק. מלאכי 16
60 אלישע-צ'רנט דמטאו יהלום שחור חיפה 16
61 אליהו טייה פטישי רחובות 16
62 באיה סמאצ'או צעירי קרית גת 16
63 טל סלומון עתידי בת ים 16
64 אושרי ביינה לב מעברה יבנה 15
65 אטלאיי פלקה צעירי קרית משה 15
66 סלמון בלטה מובילי אשדוד 15
67 אברהם מניגסטו פנתרי אושיות 15
68 אייצ'או זגייה וואליה ראשון לציון 15
69 יעקב אייסו נשרים גדרה 14
70 אברהם סנבטו אנדלאי גדרה 14
71 איינאו טקלה צעירי יוספטל פ"ת 14
72 פיקדו פנטה כוכבי אשדוד 14
73 טל וורקו א. חפציבה נתניה 14
74 טל אמנה אמיגוס אשקלון 14
75 אסמרה דרבה וואליה ראשון לציון 14
76 מולקן אדנה יהלומי ק. מלאכי 14
77 נגה קסתה אחים לנצח יבנה 13
78 יוסף נגה עתידי בת ים 13
79 ליאור חבני בני סירקין פ"ת 13
80 משה אבוחצירה לב מעברה יבנה 13
81 שלמה מטיקו פנתרי אושיות 13
82 גשאו דסטה יהלומי נתניה 13
83 דוד דמלי צעירי יוספטל פ"ת 13
84 אמיר בלטה אחים לנצח יבנה 13
85 ברקו עלמו ליאור קוקה פ"ת 13
86 אברהם אסנקאו יהלום שחור חיפה 12
87 גטנט טקלה אריות מזכרת בתיה 12
88 תמיר אברה אברה חי אשקלון 12
89 טל מלסה בני סירקין פ"ת 12
90 בן אהרוני לב מעברה יבנה 12
91 אבי סמואל א. חפציבה נתניה 12
92 אזנאו אריסטו וואליה ראשון לציון 12
93 דניאל טדנקה קפסולה יבנה 12
94 פקדו צ'קול עתידי נתניה 12
95 בנימין דמילה וואליה ראשון לציון 11
96 יצחק יברקן צעירי אשדוד 11
97 דמסה יזאצ'או אנדלאי גדרה 11
98 ברהנו ביטאו יהלום שחור חיפה 11
99 אסנקו עלמו נשרים גדרה 11
100 משה אגומאס שערייה פ"ת 11
101 אלי בן סימון לב מעברה יבנה 11
102 אבי סמני בני סירקין פ"ת 11
103 נאור קבדה עתידי נתניה 10
104 עודד לגסה בני סירקין פ"ת 10
105 יוסי טרקה אברה חי אשקלון 10
106 שגיא מידני נשרים גדרה 10
107 טל פרדה בני סירקין פ"ת 10
108 ישראל גטהון צעירי קרית גת 10
109 יאיר דגו ליאור קוקה פ"ת 10
110 דוד ווסה לב מעברה יבנה 10
111 אברה פקדו אברה חי אשקלון 10
112 יוסי רדה אמיגוס אשקלון 10
113 אברהם עזרא עתידי נתניה 10
114 אברהם צהיו אריות אשקלון 10
115 ישמבל גססה וואליה ראשון לציון 10
116 יוסי קסה צעירי אשדוד 10
117 יעקב וובנך א. חפציבה נתניה 9
118 נתנאל סהלו אמיגוס אשקלון 9
119 הראל אבוחצירה צעירי קרית גת 9
120 עודד אינדיגו אריות מזכרת בתיה 9
121 שלמה דגו מובילי אשדוד 9
122 בני אובנך יהלומי ק. מלאכי 9
123 פקד וודג' צעירי קרית משה 9
124 שלמה אדיסו יהלומי נתניה 9
125 שלום חממי נשרים גדרה 9
126 איתן וובנך קפסולה יבנה 9
127 דסטאו אלבון עתידי בת ים 9
128 ישראל דמקה אחים לנצח יבנה 9
129 מסטת אביץ נשרים גדרה 9
130 ישראל אינגידה אמיגוס אשקלון 9
131 מנאלה מלסה צעירי יוספטל פ"ת 8
132 אליאל אמסלם לב מעברה יבנה 8
133 דניאל נגטה צעירי קרית משה 8
134 ליאור סנבטו צעירי אשדוד 8
135 סלעמלק עלמו עתידי נתניה 8
136 דוד ראובן אולסטאר כפ"ס 8
137 יוני איילה פטישי רחובות 8
138 אסף ביינסאי קפסולה יבנה 8
139 אפי קינדה אריות אשקלון 8
140 ליאור אבטה פנתרי אושיות 8
141 יעקב וורקו צעירי אשדוד 8
142 אבי פילטה יהלומי נתניה 8
143 נתן אליהו בני סירקין פ"ת 7
144 קובי בקלה אביסניה חיפה 7
145 נגטו וונדמגן נשרים גדרה 7
146 אסמאו וובאיה שערייה פ"ת 7
147 נתנאל ביינה צעירי קרית גת 7
148 דניאל קפאלה אנדלאי גדרה 7
149 בני מנגיסטו יהלומי ק. מלאכי 7
150 הבטה לקאו וואליה ראשון לציון 7
151 דוד אברה א. חפציבה נתניה 7
152 אזנאו ביינה צעירי יוספטל פ"ת 7
153 קובי ששון יהלומי ק. מלאכי 7
154 יצחק סלומון פנטה אמיגוס אשקלון 7
155 אליעזר איילין יהלומי ק. מלאכי 7
156 משה אבבה קפסולה יבנה 7
157 איתי אילת שערייה פ"ת 7
158 איתי לקאו אברה חי אשקלון 7
159 איתן יחייס בני סירקין פ"ת 7
160 סינטהו דאמיטו וואליה ראשון לציון 7
161 טאודרוס נגה עתידי נתניה 7
162 משה מטבבו אולסטאר כפ"ס 7
163 מלאש הבטמו א. חפציבה נתניה 7
164 ברוך ילאו קפסולה יבנה 7
165 ליאור פרדה בני סירקין פ"ת 7
166 עידן יעקב נשרים גדרה 7
167 שלמה סבהט מובילי אשדוד 7
168 אביב פרדה פנתרי אושיות 7
169 דסטאו מרשה אנדלאי גדרה 7
170 מטיקו איילה כוכבי אשדוד 7
171 אלי גודו קפסולה יבנה 6
172 גיא זאודה נשרים גדרה 6
173 הבטם זימרו פטישי רחובות 6
174 רועי אברה אולסטאר כפ"ס 6
175 יהושוע נגה כוכבי אשדוד 6
176 מתן וודג' יהלומי ק. מלאכי 6
177 כפיר צ'קול אנדלאי גדרה 6
178 יהודה מהרט אנדלאי גדרה 6
179 תומר אסגה אולסטאר כפ"ס 6
180 יוסי סיסאיי א. חפציבה נתניה 6
181 משה מנגסטו א. חפציבה נתניה 6
182 ליאור דרבה יהלומי ק. מלאכי 6
183 יוסי נדאו אריות אשקלון 5
184 טיגבו עלמיה שערייה פ"ת 5
185 אדי אסרסיה עתידי נתניה 5
186 אברהם ביינסאי בני סירקין פ"ת 5
187 אליהו ראובן אולסטאר כפ"ס 5
188 אברהם וורקיה צעירי יוספטל פ"ת 5
189 חיים פרדה צעירי אשדוד 5
190 דניאל מקונן יהלומי ק. מלאכי 5
191 דג'ן דני בני סירקין פ"ת 5
192 אבי בקלה שערייה פ"ת 5
193 שרון אבטה צעירי קרית גת 5
194 סלמון אישטו צעירי אשדוד 5
195 עומרי אברה אולסטאר כפ"ס 5
196 אליהו רדהין עתידי נתניה 5
197 דניאל בנטגיזב צעירי קרית גת 5
198 גבי מרקוס כוכבי אשדוד 5
199 אלמו טסמה אריות אשקלון 5
200 דסה דמקה צעירי קרית משה 5
201 ליאור נגוסה אולסטאר כפ"ס 5
202 נתי סבג כוכבי אשדוד 5
203 יוסף גטה פנתרי אושיות 5
204 אלמנך איינאו צעירי יוספטל פ"ת 5
205 שי נאמן אולסטאר כפ"ס 5
206 דוד ווסה אריות מזכרת בתיה 5
207 יוסי שמיר עתידי בת ים 5
208 ראובן טגניה פטישי רחובות 5
209 אסף סנבטו ליאור קוקה פ"ת 5
210 ראובן אייטגך אריות אשקלון 4
211 אמנון סהלו פנתרי אושיות 4
212 עומרי סלומון אריות מזכרת בתיה 4
213 אמרה מהרט פטישי רחובות 4
214 לקאצ'ו אבוזונה כוכבי אשדוד 4
215 גשאו-ברוך טשלה צעירי אשדוד 4
216 בוריס ששניה כוכבי אשדוד 4
217 סתו צ'יקלה צעירי קרית משה 4
218 אברהם בוגלה א. חפציבה נתניה 4
219 אגניהו באלמוואיל אביסניה חיפה 4
220 איסייאס אווקה צעירי אשדוד 4
221 אבשלום מנטסנות א. חפציבה נתניה 4
222 שלומי בלטה מובילי אשדוד 4
223 ליאור גרמאי א. חפציבה נתניה 4
224 יוסף ברו אביסניה חיפה 4
225 יואב נדו אולסטאר כפ"ס 4
226 יעקב אבבה אחים לנצח יבנה 4
227 יוחאי עזרן כוכבי אשדוד 4
228 יעקב אלמיהו פנתרי אושיות 4
229 שמואל גטהון פנתרי אושיות 4
230 אביחי ברוך יהלומי נתניה 4
231 אביב עלמו קפסולה יבנה 4
232 אביאל שיגוט קפסולה יבנה 4
233 יצחק פנטה קפסולה יבנה 4
234 יוסף סהלו צעירי קרית משה 4
235 אטנקוט טרקין אריות מזכרת בתיה 4
236 סלומון ברקולין אולסטאר כפ"ס 4
237 נועם וורקו צעירי אשדוד 4
238 אילן צ'קלה צעירי קרית משה 4
239 אילן צגאי עתידי בת ים 4
240 שחר ימם יהלומי ק. מלאכי 4
241 טל צגהון אחים לנצח יבנה 4
242 יהונתן ביטאולין אמיגוס אשקלון 4
243 אילן וונדמגן צעירי אשדוד 4
244 רובי פוגל עתידי בת ים 3
245 אלהין אדנה ליאור קוקה פ"ת 3
246 גבי ביוך אמיגוס אשקלון 3
247 שמואל קבדה עתידי נתניה 3
248 אצ'נף גטהון מובילי אשדוד 3
249 אהרון אלמי יהלומי ק. מלאכי 3
250 אברהם ברהני א. חפציבה נתניה 3
251 אלמו פלקה צעירי קרית משה 3
252 מנחם מזגניה צעירי קרית גת 3
253 קסאו מהרטיה שערייה פ"ת 3
254 קינדו וונדה א. חפציבה נתניה 3
255 אורן סינקה עתידי בת ים 3
256 אליהו פרדה בני סירקין פ"ת 3
257 אוראל חנוך קפסולה יבנה 3
258 קינדהון גססה ליאור קוקה פ"ת 3
259 אפי בוגלה צעירי יוספטל פ"ת 3
260 משה סיסאי ליאור קוקה פ"ת 3
261 לירן שפיר כוכבי אשדוד 3
262 יהודה אייסו פטישי רחובות 3
263 נתן ילאו קפסולה יבנה 3
264 גרמאו טגניה ליאור קוקה פ"ת 3
265 גרמאו אסמרה שערייה פ"ת 3
266 דוד סמאי פטישי רחובות 3
267 טמסגן בקלה ליאור קוקה פ"ת 3
268 נגוסה לקאו אביסניה חיפה 3
269 דגו טאקלה וואליה ראשון לציון 3
270 נתן לקו אברה חי אשקלון 3
271 יעקב וורקו א. חפציבה נתניה 3
272 הבטמו גססה צעירי יוספטל פ"ת 3
273 ישראל איינאו צעירי קרית גת 3
274 דני זימרו פטישי רחובות 3
275 טזרה מנדשאו יהלום שחור חיפה 3
276 דניאל טספאי ליאור קוקה פ"ת 3
277 זיו מקרו יהלומי נתניה 3
278 גבי פיקדו אמיגוס אשקלון 3
279 סלומון קאסה בני סירקין פ"ת 3
280 גבי יאסו יהלומי ק. מלאכי 3
281 ליאור סמו א. חפציבה נתניה 2
282 טמסגן גססה צעירי יוספטל פ"ת 2
283 סולומון יזקיאס פטישי רחובות 2
284 חיים גטהון צעירי קרית גת 2
285 נתן לקאו עתידי בת ים 2
286 מנגאו יניאו וואליה ראשון לציון 2
287 וורקו הבטו וואליה ראשון לציון 2
288 יוספי דרבה אריות מזכרת בתיה 2
289 אבי בוגלה א. חפציבה נתניה 2
290 ישווס גברי אביסניה חיפה 2
291 אבי יגזאו כוכבי אשדוד 2
292 תהל אלבז לב מעברה יבנה 2
293 יקיר מלקו אולסטאר כפ"ס 2
294 יצחק סבהט אמיגוס אשקלון 2
295 אבי פנטהון אריות אשקלון 2
296 יונתן טקלה יהלום שחור חיפה 2
297 מרדכי דבורה אולסטאר כפ"ס 2
298 אורן לזר עתידי בת ים 2
299 שמואל אקלו אנדלאי גדרה 2
300 אברהם ג'מבר אחים לנצח יבנה 2
301 אברהם מנגיסטו יהלומי ק. מלאכי 2
302 יוסי דסה ליאור קוקה פ"ת 2
303 יוסי דמקה שערייה פ"ת 2
304 יוסי דמטאו יהלום שחור חיפה 2
305 דסלי אסייס אמיגוס אשקלון 2
306 נועם דמקה נשרים גדרה 2
307 שמואל טקה צעירי יוספטל פ"ת 2
308 דוד פנטה אנדלאי גדרה 2
309 מולקן וובט אביסניה חיפה 2
310 בלטה טייצאו צעירי יוספטל פ"ת 2
311 עמיחי ממויה יהלומי נתניה 2
312 גרשון פטנה אנדלאי גדרה 2
313 אנדווט בקלה אביסניה חיפה 2
314 פלקה באסופקד-יצחק א. חפציבה נתניה 2
315 אשר טקלה אנדלאי גדרה 2
316 בן שמחוני אריות אשקלון 2
317 אמרה קברט אחים לנצח יבנה 2
318 סמאצ'או גטנך אברה חי אשקלון 2
319 ארז איילין אחים לנצח יבנה 2
320 דניאל מולט צעירי קרית משה 2
321 דוד גטהון אנדלאי גדרה 2
322 ברוך סנבטו אנדלאי גדרה 2
323 דניאל גיסר פנתרי אושיות 2
324 דניאל גטהון פטישי רחובות 2
325 רוני איילני נשרים גדרה 2
326 ברהן מלקה פנתרי אושיות 2
327 משה גססה צעירי קרית משה 2
328 יוסף צגאי קפסולה יבנה 1
329 אשגרי זמנה יהלום שחור חיפה 1
330 מניגסטו אמטאצ'ו פנתרי אושיות 1
331 מתי מסגנאו א. חפציבה נתניה 1
332 יעקב מלס מובילי אשדוד 1
333 אברהם אשטה וואליה ראשון לציון 1
334 יוסי טרקין אריות מזכרת בתיה 1
335 גטאצ'או עלמו וואליה ראשון לציון 1
336 יעקב סלומון אריות מזכרת בתיה 1
337 מולוגטה אלימהו אביסניה חיפה 1
338 גדי בלטה עתידי בת ים 1
339 עמוס סויסה אמיגוס אשקלון 1
340 ג'ון מורלס אריות מזכרת בתיה 1
341 אבי אווקה פרדה אריות מזכרת בתיה 1
342 שמיר יצחק פנתרי אושיות 1
343 יצחק אלימהו צעירי קרית משה 1
344 עמי אבונו אנדלאי גדרה 1
345 אביב-לקאו טקלה צעירי קרית גת 1
346 יעקב ילאו נשרים גדרה 1
347 שלומי יאסו אולסטאר כפ"ס 1
348 אביחי וונדעלם קפסולה יבנה 1
349 יעקב טגדיה צעירי קרית גת 1
350 מולטו חגי נגוסה אמיגוס אשקלון 1
351 יצחק ברוק אריות אשקלון 1
352 מישל רוס כוכבי אשדוד 1
353 אגינהו גובניה ליאור קוקה פ"ת 1
354 טמסגן וונדמגן יהלומי נתניה 1
355 איילה דסלין קפסולה יבנה 1
356 רוני קנאו וואליה ראשון לציון 1
357 אנגדאו בריהון בני סירקין פ"ת 1
358 גבריאל טיגבו אברה חי אשקלון 1
359 עדיאל סולימן נשרים גדרה 1
360 דני וונדה מובילי אשדוד 1
361 משה אברה יהלום שחור חיפה 1
362 טדסה פנטה אנדלאי גדרה 1
363 סלש עלמו אביסניה חיפה 1
364 מיכאל עלמו נשרים גדרה 1
365 אלמו מלקה אריות מזכרת בתיה 1
366 אליאס זמנה צעירי אשדוד 1
367 אלירז יהודה אנדלאי גדרה 1
368 ליג'לם ברוך צעירי אשדוד 1
369 אווקה גטהון אביסניה חיפה 1
370 עומר יברקן כוכבי אשדוד 1
371 משה גטה צעירי קרית גת 1
372 דסלאי אברה אברה חי אשקלון 1
373 יוני סנבטו נשרים גדרה 1
374 אדמה סטה ליאור קוקה פ"ת 1
375 אדנה בלטה צעירי יוספטל פ"ת 1
376 רחמים טבג'ה פנתרי אושיות 1
377 יוני בלאי צעירי קרית משה 1
378 אריה מולגטה פנתרי אושיות 1
379 מאור אליהו מובילי אשדוד 1
380 שלום גדמו פטישי רחובות 1
381 יהון אובנך יהלומי ק. מלאכי 1
382 אורן מנגסטו מקונן קפסולה יבנה 1
383 נמרוד וונדה צעירי קרית גת 1
384 יהודה אישטה ליאור קוקה פ"ת 1
385 יוני גברו יהלום שחור חיפה 1