• Latest News : Lorem ipsum dolor sit amet, cons ecte tuer adipiscing elit,
  • Latest News : Lorem ipsum dolor sit amet, cons ecte tuer adipiscing elit,
  • Latest News : Welcome visitor you can Login or Create an Account
ליגת א.י.פ.ל
לוח משחקים, מחזור מספר 30
מחוז דרום | מחוז צפון

מחזור 1
08/09/2018 (שבת)3ק.יבנה-א.גדרה5
08/09/2018 (שבת)14:004כ.אשדוד-א.אשקלון2
08/09/2018 (שבת)16:008צ.אשדוד-פ.רחובות2
08/09/2018 (שבת)14:003צ.ק.גת-א.ח.אשקלון2
08/09/2018 (שבת)16:006א.מ.בתיה-פ.אושיות5
08/09/2018 (שבת)16:002א.אשקלון-מ.אשדוד3
08/09/2018 (שבת)16:001צ.ק.משה-נשרים גדרה4
08/09/2018 (שבת)-י.ק.מלאכי-ה.נקודות-
25/08/2018 (שבת)1ה.נקודות(טכני)כ.אשדוד0
מחזור 2
15/09/2018 (שבת)3א.גדרה-כ.אשדוד3
15/09/2018 (שבת)2א.אשקלון-א.אשקלון4
15/09/2018 (שבת)7י.ק.מלאכי-צ.ק.גת2
15/09/2018 (שבת)3א.ח.אשקלון-צ.ק.משה2
15/09/2018 (שבת)2פ.אושיות-צ.אשדוד3
15/09/2018 (שבת)11פ.רחובות-ק.יבנה6
15/09/2018 (שבת)3נשרים גדרה-א.מ.בתיה3
15/09/2018 (שבת)-מ.אשדוד-ה.נקודות-
מחזור 3
22/09/2018 (שבת)2א.אשקלון-א.גדרה3
22/09/2018 (שבת)6כ.אשדוד-פ.רחובות6
22/09/2018 (שבת)3ק.יבנה-פ.אושיות3
22/09/2018 (שבת)5צ.אשדוד-נשרים גדרה4
22/09/2018 (שבת)3א.מ.בתיה-א.ח.אשקלון3
22/09/2018 (שבת)5צ.ק.משה-י.ק.מלאכי0
22/09/2018 (שבת)1צ.ק.גת-מ.אשדוד4
22/09/2018 (שבת)-א.אשקלון-א.אשקלון-
מחזור 4
06/10/2018 (שבת)0פ.רחובות-א.גדרה4
06/10/2018 (שבת)3א.אשקלון-צ.ק.גת2
06/10/2018 (שבת)5מ.אשדוד-צ.ק.משה3
06/10/2018 (שבת)3י.ק.מלאכי-א.מ.בתיה3
06/10/2018 (שבת)5א.ח.אשקלון-צ.אשדוד0
06/10/2018 (שבת)6נשרים גדרה-ק.יבנה6
06/10/2018 (שבת)4פ.אושיות-כ.אשדוד2
06/10/2018 (שבת)-א.אשקלון-א.אשקלון-
מחזור 5
13/10/2018 (שבת)7א.גדרה-פ.אושיות4
13/10/2018 (שבת)5א.אשקלון-פ.רחובות4
13/10/2018 (שבת)1כ.אשדוד-נשרים גדרה6
13/10/2018 (שבת)2ק.יבנה-א.ח.אשקלון5
13/10/2018 (שבת)7צ.אשדוד-י.ק.מלאכי3
13/10/2018 (שבת)5א.מ.בתיה-מ.אשדוד3
13/10/2018 (שבת)2צ.ק.משה-א.אשקלון2
13/10/2018 (שבת)-צ.ק.גת-צ.ק.גת-
מחזור 6
20/10/2018 (שבת)0נשרים גדרה-א.גדרה5
20/10/2018 (שבת)3צ.ק.גת-א.אשקלון2
20/10/2018 (שבת)5א.אשקלון-א.מ.בתיה4
20/10/2018 (שבת)4מ.אשדוד-צ.אשדוד3
20/10/2018 (שבת)4י.ק.מלאכי-ק.יבנה8
20/10/2018 (שבת)6א.ח.אשקלון-כ.אשדוד3
20/10/2018 (שבת)4פ.אושיות-פ.רחובות1
20/10/2018 (שבת)-צ.ק.משה-צ.ק.משה-
מחזור 7
27/10/2018 (שבת)2א.גדרה-א.ח.אשקלון2
27/10/2018 (שבת)6א.אשקלון-פ.אושיות6
27/10/2018 (שבת)6פ.רחובות-נשרים גדרה6
27/10/2018 (שבת)8כ.אשדוד-י.ק.מלאכי5
27/10/2018 (שבת)4ק.יבנה-מ.אשדוד4
27/10/2018 (שבת)4צ.אשדוד-א.אשקלון2
27/10/2018 (שבת)0צ.ק.משה-צ.ק.גת0
27/10/2018 (שבת)-א.מ.בתיה-א.מ.בתיה-
מחזור 8
03/11/2018 (שבת)2י.ק.מלאכי-א.גדרה3
03/11/2018 (שבת)2צ.ק.משה-א.אשקלון1
03/11/2018 (שבת)7צ.ק.גת-א.מ.בתיה5
03/11/2018 (שבת)8א.אשקלון-ק.יבנה2
03/11/2018 (שבת)1מ.אשדוד-כ.אשדוד0
03/11/2018 (שבת)8א.ח.אשקלון-פ.רחובות2
03/11/2018 (שבת)6נשרים גדרה-פ.אושיות1
03/11/2018 (שבת)-צ.אשדוד-צ.אשדוד-
מחזור 9
10/11/2018 (שבת)2א.גדרה-מ.אשדוד3
10/11/2018 (שבת)2א.אשקלון-נשרים גדרה3
10/11/2018 (שבת)2פ.אושיות-א.ח.אשקלון4
10/11/2018 (שבת)9פ.רחובות-י.ק.מלאכי4
10/11/2018 (שבת)6כ.אשדוד-א.אשקלון3
10/11/2018 (שבת)5צ.אשדוד-צ.ק.גת3
10/11/2018 (שבת)4א.מ.בתיה-צ.ק.משה1
10/11/2018 (שבת)-ק.יבנה-ק.יבנה-
מחזור 10
24/11/2018 (שבת)5א.אשקלון-א.גדרה6
24/11/2018 (שבת)9א.מ.בתיה-א.אשקלון1
24/11/2018 (שבת)1צ.ק.משה-צ.אשדוד0
24/11/2018 (שבת)10צ.ק.גת-ק.יבנה5
24/11/2018 (שבת)7מ.אשדוד-פ.רחובות1
24/11/2018 (שבת)6י.ק.מלאכי-פ.אושיות4
24/11/2018 (שבת)6נשרים גדרה-א.ח.אשקלון5
24/11/2018 (שבת)-כ.אשדוד-כ.אשדוד-
מחזור 11
01/12/2018 (שבת)2א.אשקלון-א.ח.אשקלון4
01/12/2018 (שבת)3נשרים גדרה-י.ק.מלאכי6
01/12/2018 (שבת)1פ.אושיות-מ.אשדוד4
01/12/2018 (שבת)2פ.רחובות-א.אשקלון5
01/12/2018 (שבת)2כ.אשדוד-צ.ק.גת6
01/12/2018 (שבת)5ק.יבנה-צ.ק.משה3
01/12/2018 (שבת)0צ.אשדוד-א.מ.בתיה2
01/12/2018 (שבת)-א.גדרה-א.גדרה-
מחזור 12
08/12/2018 (שבת)3צ.ק.גת-א.גדרה3
08/12/2018 (שבת)3צ.אשדוד-א.אשקלון5
08/12/2018 (שבת)1א.מ.בתיה-ק.יבנה4
08/12/2018 (שבת)7צ.ק.משה-כ.אשדוד2
08/12/2018 (שבת)5א.אשקלון-פ.אושיות3
08/12/2018 (שבת)0מ.אשדוד-נשרים גדרה3
08/12/2018 (שבת)3י.ק.מלאכי-א.ח.אשקלון11
08/12/2018 (שבת)-פ.רחובות-פ.רחובות-
מחזור 13
15/12/2018 (שבת)7א.גדרה-צ.ק.משה4
15/12/2018 (שבת)6א.אשקלון-י.ק.מלאכי3
15/12/2018 (שבת)2א.ח.אשקלון-מ.אשדוד5
15/12/2018 (שבת)2נשרים גדרה-א.אשקלון6
15/12/2018 (שבת)6פ.רחובות-צ.ק.גת11
15/12/2018 (שבת)8כ.אשדוד-א.מ.בתיה5
15/12/2018 (שבת)4ק.יבנה-צ.אשדוד1
15/12/2018 (שבת)-פ.אושיות-פ.אושיות-
מחזור 14
22/12/2018 (שבת)7א.מ.בתיה-א.גדרה2
22/12/2018 (שבת)3ק.יבנה-א.אשקלון2
22/12/2018 (שבת)2צ.אשדוד-כ.אשדוד3
22/12/2018 (שבת)3צ.ק.משה-פ.רחובות0
22/12/2018 (שבת)7צ.ק.גת-פ.אושיות3
22/12/2018 (שבת)-נשרים גדרה-נשרים גדרה-
22/12/2018 (שבת)0א.אשקלון-א.ח.אשקלון3
22/12/2018 (שבת)5מ.אשדוד-י.ק.מלאכי4
מחזור 15
29/12/2018 (שבת)3א.גדרה-צ.אשדוד1
29/12/2018 (שבת)2א.אשקלון-מ.אשדוד3
29/12/2018 (שבת)6נשרים גדרה-צ.ק.גת3
29/12/2018 (שבת)6פ.רחובות-א.מ.בתיה9
29/12/2018 (שבת)3כ.אשדוד-ק.יבנה0
29/12/2018 (שבת)9י.ק.מלאכי-א.אשקלון2
29/12/2018 (שבת)2פ.אושיות-צ.ק.משה5
29/12/2018 (שבת)-א.ח.אשקלון-א.ח.אשקלון-
מחזור 16
12/01/2019 (שבת)5א.גדרה-ק.יבנה5
12/01/2019 (שבת)2א.אשקלון-כ.אשדוד10
12/01/2019 (שבת)2פ.רחובות-צ.אשדוד3
12/01/2019 (שבת)7א.ח.אשקלון-צ.ק.גת1
12/01/2019 (שבת)3פ.אושיות-א.מ.בתיה5
12/01/2019 (שבת)4מ.אשדוד-א.אשקלון1
12/01/2019 (שבת)2נשרים גדרה-צ.ק.משה1
12/01/2019 (שבת)3י.ק.מלאכי-פגרה0
מחזור 17
19/01/2019 (שבת)4כ.אשדוד-א.גדרה7
19/01/2019 (שבת)1א.אשקלון-א.אשקלון6
19/01/2019 (שבת)2צ.ק.גת-י.ק.מלאכי7
19/01/2019 (שבת)2צ.ק.משה-א.ח.אשקלון9
19/01/2019 (שבת)3צ.אשדוד-פ.אושיות2
19/01/2019 (שבת)4ק.יבנה-פ.רחובות1
19/01/2019 (שבת)5א.מ.בתיה-נשרים גדרה5
19/01/2019 (שבת)3מ.אשדוד-פגרה0
מחזור 18
26/01/2019 (שבת)3א.גדרה-א.אשקלון6
26/01/2019 (שבת)10פ.רחובות-כ.אשדוד4
26/01/2019 (שבת)5פ.אושיות-ק.יבנה9
26/01/2019 (שבת)2נשרים גדרה-צ.אשדוד2
26/01/2019 (שבת)2א.ח.אשקלון-א.מ.בתיה3
26/01/2019 (שבת)2י.ק.מלאכי-צ.ק.משה3
26/01/2019 (שבת)4מ.אשדוד-צ.ק.גת1
26/01/2019 (שבת)3א.אשקלון-פגרה0
מחזור 19
09/02/2019 (שבת)7א.גדרה-פ.רחובות3
09/02/2018 (שישי)3א.אשקלון-פגרה0
09/02/2019 (שבת)5צ.ק.גת-א.אשקלון1
09/02/2019 (שבת)1צ.ק.משה-מ.אשדוד6
09/02/2019 (שבת)10א.מ.בתיה-י.ק.מלאכי5
09/02/2019 (שבת)1צ.אשדוד-א.ח.אשקלון2
09/02/2019 (שבת)8ק.יבנה-נשרים גדרה5
09/02/2019 (שבת)5כ.אשדוד-פ.אושיות3
מחזור 20
16/02/2019 (שבת)4פ.אושיות-א.גדרה2
16/02/2019 (שבת)6פ.רחובות-א.אשקלון5
16/02/2019 (שבת)3נשרים גדרה-כ.אשדוד0
16/02/2019 (שבת)5א.ח.אשקלון-ק.יבנה1
16/02/2019 (שבת)5י.ק.מלאכי-צ.אשדוד1
16/02/2019 (שבת)5מ.אשדוד-א.מ.בתיה5
16/02/2019 (שבת)4א.אשקלון-צ.ק.משה1
17/02/2019 (ראשון)3צ.ק.גת-פגרה0
מחזור 21
23/02/2019 (שבת)2א.גדרה-נשרים גדרה2
23/02/2019 (שבת)1א.אשקלון-צ.ק.גת3
23/02/2019 (שבת)3א.מ.בתיה-א.אשקלון3
23/02/2019 (שבת)3צ.אשדוד-מ.אשדוד1
23/02/2019 (שבת)6ק.יבנה-י.ק.מלאכי5
23/02/2019 (שבת)4כ.אשדוד-א.ח.אשקלון5
23/02/2019 (שבת)6פ.רחובות-פ.אושיות1
23/02/2019 (שבת)3צ.ק.משה-פגרה0
מחזור 22
09/03/2019 (שבת)2א.ח.אשקלון-א.גדרה2
09/03/2019 (שבת)8פ.אושיות-א.אשקלון7
09/03/2019 (שבת)6נשרים גדרה-פ.רחובות2
09/03/2019 (שבת)8י.ק.מלאכי-כ.אשדוד5
09/03/2019 (שבת)4מ.אשדוד-ק.יבנה3
09/03/2019 (שבת)5א.אשקלון-צ.אשדוד2
09/03/2019 (שבת)5צ.ק.גת-צ.ק.משה3
09/03/2019 (שבת)3א.מ.בתיה-פגרה0
מחזור 23
09/03/2019 (שבת)1א.גדרה-י.ק.מלאכי5
09/03/2019 (שבת)5א.אשקלון-צ.ק.משה0
09/03/2019 (שבת)1א.מ.בתיה-צ.ק.גת3
16/03/2019 (שבת)3צ.אשדוד-פגרה0
09/03/2019 (שבת)4ק.יבנה-א.אשקלון4
09/03/2019 (שבת)4כ.אשדוד-מ.אשדוד6
09/03/2019 (שבת)6פ.רחובות-א.ח.אשקלון5
09/03/2019 (שבת)2פ.אושיות-נשרים גדרה12
מחזור 24
23/03/2019 (שבת)5מ.אשדוד-א.גדרה4
23/03/2019 (שבת)10נשרים גדרה-א.אשקלון3
23/03/2019 (שבת)3א.ח.אשקלון-פ.אושיות7
23/03/2019 (שבת)6י.ק.מלאכי-פ.רחובות1
23/03/2019 (שבת)3א.אשקלון-כ.אשדוד0
23/03/2019 (שבת)3ק.יבנה-פגרה0
23/03/2019 (שבת)6צ.ק.גת-צ.אשדוד3
23/03/2019 (שבת)0צ.ק.משה-א.מ.בתיה3
מחזור 25
30/03/2019 (שבת)2א.גדרה-א.אשקלון3
30/03/2019 (שבת)2א.אשקלון-א.מ.בתיה2
30/03/2019 (שבת)5צ.אשדוד-צ.ק.משה4
30/03/2019 (שבת)7ק.יבנה-צ.ק.גת1
30/03/2019 (שבת)4פ.רחובות-מ.אשדוד4
30/03/2019 (שבת)6פ.אושיות-י.ק.מלאכי4
30/03/2019 (שבת)5א.ח.אשקלון-נשרים גדרה1
30/03/2019 (שבת)3כ.אשדוד-פגרה0
מחזור 26
06/04/2019 (שבת)6א.ח.אשקלון-א.אשקלון3
06/04/2019 (שבת)9י.ק.מלאכי-נשרים גדרה6
06/04/2019 (שבת)7מ.אשדוד-פ.אושיות2
06/04/2019 (שבת)3א.אשקלון-פ.רחובות0
06/04/2019 (שבת)3צ.ק.גת-כ.אשדוד0
06/04/2019 (שבת)4צ.ק.משה-ק.יבנה6
06/04/2019 (שבת)1א.מ.בתיה-צ.אשדוד6
06/04/2019 (שבת)3א.גדרה-פגרה0
מחזור 27
13/04/2019 (שבת)5א.גדרה-צ.ק.גת1
13/04/2019 (שבת)2א.אשקלון-צ.אשדוד2
13/04/2019 (שבת)6ק.יבנה-א.מ.בתיה5
13/04/2019 (שבת)0כ.אשדוד-צ.ק.משה3
13/04/2019 (שבת)3פ.אושיות-א.אשקלון7
13/04/2019 (שבת)3נשרים גדרה-מ.אשדוד7
13/04/2019 (שבת)3א.ח.אשקלון-י.ק.מלאכי4
13/04/2019 (שבת)3פ.רחובות-פגרה0
מחזור 28
27/04/2019 (שבת)0צ.ק.משה-א.גדרה6
27/04/2019 (שבת)5י.ק.מלאכי-א.אשקלון1
27/04/2019 (שבת)4מ.אשדוד-א.ח.אשקלון4
27/04/2019 (שבת)8א.אשקלון-נשרים גדרה2
27/04/2019 (שבת)6צ.ק.גת-פ.רחובות2
27/04/2019 (שבת)3א.מ.בתיה-כ.אשדוד0
27/04/2019 (שבת)6צ.אשדוד-ק.יבנה3
27/04/2019 (שבת)3פ.אושיות-פגרה0
מחזור 29
11/05/2019 (שבת)2א.גדרה-א.מ.בתיה6
11/05/2019 (שבת)5א.אשקלון-ק.יבנה4
11/05/2019 (שבת)0כ.אשדוד-צ.אשדוד3
11/05/2019 (שבת)3פ.רחובות-צ.ק.משה3
11/05/2019 (שבת)2פ.אושיות-צ.ק.גת6
11/05/2019 (שבת)1א.ח.אשקלון-א.אשקלון3
11/05/2019 (שבת)4י.ק.מלאכי-מ.אשדוד7
04/05/2019 (שבת)3נשרים גדרה-פגרה0
מחזור 30
18/05/2019 (שבת)7צ.אשדוד-א.גדרה2
18/05/2019 (שבת)6מ.אשדוד-א.אשקלון3
18/05/2019 (שבת)6א.אשקלון-י.ק.מלאכי2
18/05/2019 (שבת)2צ.ק.גת-נשרים גדרה5
18/05/2019 (שבת)6א.מ.בתיה-פ.רחובות3
18/05/2019 (שבת)3ק.יבנה-כ.אשדוד0
18/05/2019 (שבת)6צ.ק.משה-פ.אושיות9
11/05/2019 (שבת)3א.ח.אשקלון-פגרה0
מחזור 31
מחזור 32
מחזור 33
מחזור 34
מחזור 35
מחזור 36
מחזור 37
מחזור 38
22/09/2018 (שבת)0צ.ק.גת(טכני)ה.נקודות1
מחזור 39
22/09/2018 (שבת)0צ.ק.גת(טכני)ה.נקודות1
מחזור 40
מחזור 41
מחזור 42
מחזור 43
מחזור 44
מחזור 45
מחזור 46
מחזור 47
מחזור 48
מחזור 49
מחזור 50
מחזור 51
מחזור 52
מחזור 53
מחזור 54
מחזור 55
מחזור 56
מחזור 57
מחזור 58
מחזור 59
מחזור 60
מחזור 61
מחזור 62
מחזור 63
מחזור 64
מחזור 65
מחזור 66
מחזור 67
מחזור 68
מחזור 69
מחזור 70
מחזור 71
מחזור 72
מחזור 73
מחזור 74
מחזור 75
מחזור 76
מחזור 77
מחזור 78
מחזור 79
מחזור 80
מחזור 81
מחזור 82
מחזור 83
מחזור 84
מחזור 85
מחזור 86
מחזור 87
מחזור 88
מחזור 89
מחזור 90
מחזור 91
מחזור 92
מחזור 93
מחזור 94
מחזור 95
מחזור 96
מחזור 97
מחזור 98
01/09/2018 (שבת)1ה.נקודות(טכני)כ.אשדוד0
מחזור 99
01/09/2018 (שבת)1ה.נקודות(טכני)א.אשקלון0
מחזור 100
01/09/2018 (שבת)1ה.נקודות(טכני)צ.אשדוד0