• Latest News : Lorem ipsum dolor sit amet, cons ecte tuer adipiscing elit,
  • Latest News : Lorem ipsum dolor sit amet, cons ecte tuer adipiscing elit,
  • Latest News : Welcome visitor you can Login or Create an Account
ליגת א.י.פ.ל
מצטיין המשחק
שם השחקןתמונהקבוצהסה"כ
1 איינאו טקלה צעירי יוספטל פ"ת 7
2 אושרי צגאי קפסולה יבנה 7
3 אביחי סלומון אריות מזכרת בתיה 6
4 יוני דמסה יהלומי נתניה 6
5 יוסי מולה וואליה ראשון לציון 5
6 טזרה מנדשאו יהלום שחור חיפה 5
7 דניאל אלמו עתידי בת ים 5
8 טסמה דוד גיזהלאו מובילי אשדוד 5
9 היילה גברו יהלום שחור חיפה 5
10 אברהם גטה לב מעברה יבנה 4
11 סייסאי קסא יהלום שחור חיפה 4
12 עופר אברה אברה חי אשקלון 4
13 אורי פיסחה אחים לנצח יבנה 4
14 צ'רנט גברה יהלום שחור חיפה 4
15 נוי מכלוף אברה חי אשקלון 4
16 אברה פקדו אברה חי אשקלון 4
17 בני קנדה א. חפציבה נתניה 4
18 אסף בירוק אנדלאי גדרה 4
19 שלומי אסולין יהלומי נתניה 4
20 דני ביטולין צעירי אשדוד 3
21 משה גטה צעירי קרית גת 3
22 באיה סמאצ'או צעירי קרית גת 3
23 אושרי ביינה לב מעברה יבנה 3
24 דוד דמלי צעירי יוספטל פ"ת 3
25 אסמרה דרבה וואליה ראשון לציון 3
26 יעקב וורקו צעירי אשדוד 3
27 דוד ראובן אולסטאר כפ"ס 3
28 יהודה טייה פטישי רחובות 3
29 יוסי קסה צעירי אשדוד 3
30 טגבו ימהרן אריות אשקלון 3
31 יוסי טרקין אריות מזכרת בתיה 3
32 דניאל אלמו אולסטאר כפ"ס 3
33 אסי סהלו אריות אשקלון 3
34 דניאל קידה מובילי אשדוד 3
35 משה מחפודה אמיגוס אשקלון 3
36 דניאל קפאלה אנדלאי גדרה 3
37 אמבייה אמרה צעירי יוספטל פ"ת 3
38 אליהו ראובן אולסטאר כפ"ס 3
39 יוסי רדה אמיגוס אשקלון 3
40 אבי סמני בני סירקין פ"ת 3
41 רונן סמאי אריות מזכרת בתיה 3
42 רוני קנאו וואליה ראשון לציון 3
43 סלמון בלטה מובילי אשדוד 3
44 שלמה אדיסו יהלומי נתניה 3
45 נתן לקו אברה חי אשקלון 3
46 אילן מלקה פנתרי אושיות 3
47 אברהם סנבטו אנדלאי גדרה 3
48 אליהו טייה פטישי רחובות 2
49 משה טיגבו אבבה אברה חי אשקלון 2
50 יונתן אייליי אנדרגה בני סירקין פ"ת 2
51 אלישע-צ'רנט דמטאו יהלום שחור חיפה 2
52 קובי ששון יהלומי ק. מלאכי 2
53 אליאל אמסלם לב מעברה יבנה 2
54 הראל אבוחצירה צעירי קרית גת 2
55 רחמים טזזו מובילי אשדוד 2
56 אליעזר איילין יהלומי ק. מלאכי 2
57 יהודה מהרטיה שערייה פ"ת 2
58 דסטאו מרשה אנדלאי גדרה 2
59 טמסגן גססה צעירי יוספטל פ"ת 2
60 שגיא מידני נשרים גדרה 2
61 שחר וונדמגן נשרים גדרה 2
62 אסממאו בקלה אביסניה חיפה 2
63 שחר ימם יהלומי ק. מלאכי 2
64 אביאל שיגוט קפסולה יבנה 2
65 שלמה סבהט מובילי אשדוד 2
66 אסנקו עלמו נשרים גדרה 2
67 אפי קינדה אריות אשקלון 2
68 שמואל גטהון פנתרי אושיות 2
69 בלאי אבבה וואליה ראשון לציון 2
70 שמעון קבדה קפסולה יבנה 2
71 דרור זאודו עתידי נתניה 2
72 ליאור פרדה בני סירקין פ"ת 2
73 אווקה גטהון אביסניה חיפה 2
74 אהרון מלקמו אריות אשקלון 2
75 אברהם יצחק יהלומי ק. מלאכי 2
76 סינטהו דאמיטו וואליה ראשון לציון 2
77 ישראל גטהון צעירי קרית גת 2
78 יוסי קסתה אחים לנצח יבנה 2
79 מולקן מאיר מתיקו מובילי אשדוד 2
80 משה אבוחצירה לב מעברה יבנה 2
81 יוסף סהלו צעירי קרית משה 2
82 אלי בן סימון לב מעברה יבנה 2
83 אבנר יצחק יהלומי ק. מלאכי 2
84 אברהם סמאי אריות מזכרת בתיה 2
85 עידן יעקב נשרים גדרה 2
86 אברהם מניגסטו פנתרי אושיות 2
87 אברהם ברהני א. חפציבה נתניה 2
88 אורן סינקה עתידי בת ים 1
89 אבי בקלה שערייה פ"ת 1
90 אדי אסרסיה עתידי נתניה 1
91 אברהם צהיו אריות אשקלון 1
92 בן אהרוני לב מעברה יבנה 1
93 בן שמחוני אריות אשקלון 1
94 בנטי מזגניא יהלומי נתניה 1
95 אברהם פסחה אחים לנצח יבנה 1
96 אבביה אבי צ'קול עתידי בת ים 1
97 אלמו פלקה צעירי קרית משה 1
98 איתן יחייס בני סירקין פ"ת 1
99 אביחי וונדמגן נשרים גדרה 1
100 איתן וובנך קפסולה יבנה 1
101 אברהם בוגלה א. חפציבה נתניה 1
102 אביב-לקאו טקלה צעירי קרית גת 1
103 אליהו רדהין עתידי נתניה 1
104 אזנאו אריסטו וואליה ראשון לציון 1
105 איתי לקאו אברה חי אשקלון 1
106 אסמאו וובאיה שערייה פ"ת 1
107 אילן צ'קלה צעירי קרית משה 1
108 בנימין דמילה וואליה ראשון לציון 1
109 אמיר בלטה אחים לנצח יבנה 1
110 אטלאיי פלקה צעירי קרית משה 1
111 אמנון סהלו פנתרי אושיות 1
112 אליאס זמנה צעירי אשדוד 1
113 אביב עלמו קפסולה יבנה 1
114 אלמו טסמה אריות אשקלון 1
115 נתן טמסגן פטישי רחובות 1
116 הבטם זימרו פטישי רחובות 1
117 יצחק ברוק אריות אשקלון 1
118 יצחק יברקן צעירי אשדוד 1
119 ישראל דמקה אחים לנצח יבנה 1
120 ליאור חבני בני סירקין פ"ת 1
121 ליאור סמו א. חפציבה נתניה 1
122 ליאור סנבטו צעירי אשדוד 1
123 מולקן אדנה יהלומי ק. מלאכי 1
124 מטיקה גטו וואליה ראשון לציון 1
125 מטיקו איילה כוכבי אשדוד 1
126 משה טיגבו שערייה פ"ת 1
127 מתן וודג' יהלומי ק. מלאכי 1
128 נגטו וונדמגן נשרים גדרה 1
129 יעקב אבבה אחים לנצח יבנה 1
130 פיקדו אברהם יהלומי נתניה 1
131 שלתיאל מדהלה צעירי קרית משה 1
132 שלמה סימון יהלומי נתניה 1
133 שלמה דגו מובילי אשדוד 1
134 שלום חממי נשרים גדרה 1
135 שומטה מקונן צעירי יוספטל פ"ת 1
136 נועם וורקו צעירי אשדוד 1
137 פקד וודג' צעירי קרית משה 1
138 נתי סבג כוכבי אשדוד 1
139 עומרי סלומון אריות מזכרת בתיה 1
140 עודד לגסה בני סירקין פ"ת 1
141 סתו צ'יקלה צעירי קרית משה 1
142 סלעמלק עלמו עתידי נתניה 1
143 סלמון אישטו צעירי אשדוד 1
144 ילמה בלאי שערייה פ"ת 1
145 קינדהון גססה ליאור קוקה פ"ת 1
146 שרון אבטה צעירי קרית גת 1
147 ברוך ילאו קפסולה יבנה 1
148 גבי ביוך אמיגוס אשקלון 1
149 גבי מרקוס כוכבי אשדוד 1
150 גדי בלטה עתידי בת ים 1
151 גטנט טקלה אריות מזכרת בתיה 1
152 גרמאו מסלה אביסניה חיפה 1
153 גרשון פטנה אנדלאי גדרה 1
154 גשאו-ברוך טשלה צעירי אשדוד 1
155 דוד גטהון אנדלאי גדרה 1
156 דוד מקרה צעירי קרית גת 1
157 דניאל בנטגיזב צעירי קרית גת 1
158 דניאל טדנקה קפסולה יבנה 1
159 דניאל טספאי ליאור קוקה פ"ת 1
160 יעקב אייסו נשרים גדרה 1
161 טל סלומון עתידי בת ים 1
162 יוסף ברו אביסניה חיפה 1
163 יוסי טרקה אברה חי אשקלון 1
164 יוחאי עזרן כוכבי אשדוד 1
165 יהושוע נגה כוכבי אשדוד 1
166 יהודה מהרט אנדלאי גדרה 1
167 דסלי אסייס אמיגוס אשקלון 1
168 טל פרדה בני סירקין פ"ת 1
169 הבטמו גססה צעירי יוספטל פ"ת 1
170 טל וורקו א. חפציבה נתניה 1
171 טל אמנה אמיגוס אשקלון 1
172 טיזלה וורקה אביסניה חיפה 1
173 טיגבו עלמיה שערייה פ"ת 1
174 חיים פרדה צעירי אשדוד 1
175 בנימין קפלה יהלום שחור חיפה 1
176 טל צגהון אחים לנצח יבנה 1