X
הסתיים
-
Latest News :
Lorem ipsum dolor sit amet, cons ecte tuer adipiscing elit,
Latest News :
Lorem ipsum dolor sit amet, cons ecte tuer adipiscing elit,
Latest News :
Welcome visitor you can Login or Create an Account
Cart
My Account
Login
Register
טבלת תוצאות וחדשות
לוח משחקים
קבוצות
אנשי קשר
פורטל שחקנים
Toggle navigation
לאתר ליגה
טבלת תוצאות וחדשות
לוח משחקים
קבוצות
אנשי קשר
פורטל שחקנים
ליגת ותיקים מרחב צפון
מחוז מפרץ
|
מחוז צפון
קבוצה
מש'
נצ'
תיקו
הפ'
יחס שערים
נק'
1
ותיקי סכנין
10
10
0
0
8-29
21+
30
2
ותיקי שיח דנון
9
7
1
1
17-37
20+
24
3
ותיקי כפר מנדא
9
6
2
1
12-31
19+
23
4
ותיקי טמרה
10
6
0
4
23-27
4+
22
5
ותיקי מכר ג'דיידה
10
5
2
3
17-26
9+
21
6
ותיקי אור עכו
9
5
0
4
22-28
6+
19
7
ותיקי מג'דל כרום
10
2
3
5
20-12
8-
16
8
ותיקי הפועל עכו
9
2
3
4
20-14
6-
15
9
ותיקי עראמשה
10
2
1
7
44-14
30-
14
10
ותיקי שעב
10
2
0
8
30-15
15-
10
11
ותיקי כרמיאל
10
0
0
10
20-0
20-
0
קבוצה
מש'
נצ'
תיקו
הפ'
יחס שערים
נק'
1
ותיקי חצור הגלילית
11
10
1
0
16-39
23+
32
2
ותיקי קרית שמונה
10
7
2
1
20-39
19+
26
3
ותיקי כפר סולם
10
8
0
2
22-41
19+
25
4
ותיקי עילוט
10
7
1
2
22-40
18+
25
5
ותיקי טירת הכרמל
10
6
2
2
18-50
32+
24
6
ותיקי צפת
8
5
1
2
18-32
14+
19
7
ותיקי עו"ד מחוז צפון
10
3
2
5
36-25
11-
17
8
ותיקי יפיע
10
3
0
7
53-20
33-
16
9
ותיקי דלית אל כרמל
11
1
2
8
41-23
18-
14
10
ותיקי מכבי עוספייה
11
1
3
7
35-22
13-
13
11
ותיקי אל באטוף
11
1
1
9
41-20
21-
13
12
ותיקי יקנעם
10
1
1
8
42-13
29-
12
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 10
19:45
ותיקי אור עכו
-
-
-
ותיקי הפועל עכו
מגרש הנוער עכו
09.04.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 2
20:00
ותיקי צפת
-
-
-
ותיקי קרית שמונה
מגרש סינטטי צפת
08.04.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 4
20:00
ותיקי סכנין
2
(טכני)
0
ותיקי כרמיאל
מגרש אימונים סינטטי סח'נין
מחזור 6
20:30
ותיקי הפועל עכו
2
(טכני)
0
ותיקי שעב
מגרש הנוער עכו
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 6
20:00
ותיקי עילוט
-
-
-
ותיקי צפת
איצט' סינטטי עילוט
03.04.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 10
20:30
ותיקי שיח דנון
-
-
-
ותיקי כפר מנדא
מגרש סינטטי שיח' דנון
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 5
20:30
ותיקי יקנעם
-
-
-
ותיקי יפיע
איצט' יקנעם
02.04.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 10
20:30
ותיקי כפר סולם
-
-
-
ותיקי טירת הכרמל
מגרש כפר סולם
01.04.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 5
21:00
ותיקי טמרה
2
(טכני)
0
ותיקי שעב
מגרש כדורגל טמרה
30.03.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 11
20:30
ותיקי כפר מנדא
0
-
3
ותיקי סכנין
מגרש סינטטי כפר מנדא
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 11
20:00
ותיקי מכבי עוספייה
2
-
4
ותיקי חצור הגלילית
מגרש עוספיא
מחזור 11
20:30
ותיקי טירת הכרמל
7
-
1
ותיקי דלית אל כרמל
אצטדיון עירוני טירת הכרמל
מחזור 11
20:30
ותיקי עו"ד מחוז צפון
-
-
-
ותיקי צפת
מגרש סינטטי יפיע
27.03.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 11
20:30
ותיקי מכר ג'דיידה
2
-
3
ותיקי אור עכו
מגרש כדורגל ג'דיידה-מכר
מחזור 11
20:30
ותיקי הפועל עכו
0
-
0
ותיקי מג'דל כרום
מגרש הנוער עכו
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 11
20:30
ותיקי יקנעם
2
-
4
ותיקי כפר סולם
איצט' יקנעם
26.03.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 11
20:00
ותיקי עילוט
3
-
2
ותיקי קרית שמונה
איצט' סינטטי עילוט
25.03.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 11
20:30
ותיקי שיח דנון
2
(טכני)
0
ותיקי שעב
מגרש סינטטי שיח' דנון
מחזור 11
20:30
ותיקי כרמיאל
0
(טכני)
2
ותיקי עראמשה
איצט' כרמיאל
24.03.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 10
20:00
ותיקי סכנין
2
(טכני)
0
ותיקי עראמשה
מגרש אימונים סינטטי סח'נין
מחזור 10
20:30
ותיקי מג'דל כרום
1
-
3
ותיקי טמרה
מגרש כדורגל מג'ד אל כרום
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 10
20:00
ותיקי עילוט
2
(טכני)
0
ותיקי מכבי עוספייה
איצט' סינטטי עילוט
מחזור 10
20:30
ותיקי אל באטוף
1
-
2
ותיקי קרית שמונה
מגרש כפר משהד
מחזור 10
20:30
ותיקי דלית אל כרמל
2
-
3
ותיקי יפיע
איצט' עירוני דלית אל כרמל
20.03.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 10
20:30
ותיקי חצור הגלילית
2
(טכני)
0
ותיקי עו"ד מחוז צפון
איצט' חצור הגלילית
19.03.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 10
20:00
ותיקי צפת
2
(טכני)
0
ותיקי יקנעם
מגרש סינטטי צפת
18.03.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 10
20:00
ותיקי כרמיאל
0
(טכני)
2
ותיקי מכר ג'דיידה
איצט' כרמיאל
17.03.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 6
12:30
ותיקי חצור הגלילית
4
-
3
ותיקי טירת הכרמל
איצט' חצור הגלילית
15.03.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 3
20:30
ותיקי הפועל עכו
1
-
3
ותיקי מכר ג'דיידה
מגרש הנוער עכו
14.03.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 6
20:00
ותיקי סכנין
4
-
0
ותיקי מג'דל כרום
מגרש אימונים סינטטי סח'נין
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 4
20:30
ותיקי יקנעם
0
-
0
ותיקי קרית שמונה
איצט' יקנעם
מחזור 4
20:30
ותיקי מכבי עוספייה
2
-
2
ותיקי עו"ד מחוז צפון
מגרש עוספיא
13.03.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 8
20:00
ותיקי עראמשה
2
-
7
ותיקי שעב
מגרש סינטטי שיח' דנון
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 4
20:30
ותיקי דלית אל כרמל
0
-
5
ותיקי צפת
איצט' עירוני דלית אל כרמל
מחזור 11
20:00
ותיקי יפיע
3
-
2
ותיקי אל באטוף
מגרש סינטטי יפיע
12.03.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 3
20:30
ותיקי כרמיאל
0
(טכני)
2
ותיקי שיח דנון
איצט' כרמיאל
10.03.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 4
15:00
ותיקי שעב
0
(טכני)
2
ותיקי מג'דל כרום
מגרש כדורגל שעב
מחזור 9
19:00
ותיקי מכר ג'דיידה
1
-
2
ותיקי סכנין
מגרש כדורגל ג'דיידה-מכר
08.03.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 9
20:30
ותיקי הפועל עכו
2
(טכני)
0
ותיקי כרמיאל
מגרש הנוער עכו
07.03.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 9
20:30
ותיקי כפר מנדא
8
-
0
ותיקי שעב
מגרש סינטטי כפר מנדא
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 5
20:30
ותיקי טירת הכרמל
2
(טכני)
0
ותיקי מכבי עוספייה
אצטדיון עירוני טירת הכרמל
מחזור 9
20:00
ותיקי דלית אל כרמל
3
-
6
ותיקי קרית שמונה
איצט' עירוני דלית אל כרמל
מחזור 9
20:00
ותיקי עו"ד מחוז צפון
2
-
5
ותיקי עילוט
מגרש סינטטי יפיע
מחזור 9
20:00
ותיקי כפר סולם
8
-
2
ותיקי צפת
מגרש כפר סולם
06.03.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 9
20:00
ותיקי שיח דנון
5
-
3
ותיקי עראמשה
מגרש סינטטי שיח' דנון
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 9
20:30
ותיקי יקנעם
1
-
3
ותיקי חצור הגלילית
איצט' יקנעם
05.03.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 7
20:30
ותיקי כרמיאל
0
(טכני)
2
ותיקי מג'דל כרום
איצט' כרמיאל
מחזור 9
19:30
ותיקי אור עכו
0
-
3
ותיקי טמרה
מגרש הנוער עכו
04.03.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 9
20:00
ותיקי מכבי עוספייה
3
-
3
ותיקי אל באטוף
מגרש עוספיא
03.03.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 8
17:00
ותיקי שיח דנון
3
-
3
ותיקי מכר ג'דיידה
מגרש סינטטי שיח' דנון
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 8
14:30
ותיקי חצור הגלילית
2
(טכני)
0
ותיקי כפר סולם
איצט' חצור הגלילית
01.03.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 8
19:30
ותיקי סכנין
2
(טכני)
0
ותיקי הפועל עכו
מגרש אימונים סינטטי סח'נין
מחזור 8
20:15
ותיקי אור עכו
3
-
2
ותיקי מג'דל כרום
מגרש הנוער עכו
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 7
20:30
ותיקי טירת הכרמל
1
-
4
ותיקי קרית שמונה
אצטדיון עירוני טירת הכרמל
מחזור 8
19:30
ותיקי דלית אל כרמל
4
-
4
ותיקי מכבי עוספייה
איצט' עירוני דלית אל כרמל
מחזור 8
20:00
ותיקי עילוט
7
-
1
ותיקי יקנעם
איצט' סינטטי עילוט
מחזור 8
20:00
ותיקי עו"ד מחוז צפון
2
(טכני)
0
ותיקי אל באטוף
מגרש סינטטי יפיע
28.02.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 8
20:00
ותיקי צפת
3
-
3
ותיקי טירת הכרמל
מגרש סינטטי צפת
מחזור 8
20:30
ותיקי יפיע
2
-
8
ותיקי קרית שמונה
מגרש סינטטי יפיע
26.02.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 6
20:30
ותיקי כפר מנדא
2
(טכני)
0
ותיקי מכר ג'דיידה
מגרש סינטטי כפר מנדא
מחזור 8
20:30
ותיקי כרמיאל
0
(טכני)
2
ותיקי טמרה
איצט' כרמיאל
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 5
20:00
ותיקי כפר סולם
2
(טכני)
0
ותיקי דלית אל כרמל
מגרש כפר סולם
25.02.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 7
19:00
ותיקי מכר ג'דיידה
4
-
2
ותיקי שעב
מגרש כדורגל ג'דיידה-מכר
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 5
14:00
ותיקי חצור הגלילית
5
-
3
ותיקי עילוט
איצט' חצור הגלילית
23.02.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 5
20:00
ותיקי אור עכו
1
-
2
ותיקי סכנין
מגרש הנוער עכו
מחזור 7
20:30
ותיקי כפר מנדא
6
-
2
ותיקי עראמשה
מגרש סינטטי כפר מנדא
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 7
20:00
ותיקי עו"ד מחוז צפון
1
-
1
ותיקי דלית אל כרמל
מגרש סינטטי יפיע
מחזור 7
20:00
ותיקי כפר סולם
5
-
2
ותיקי עילוט
מגרש כפר סולם
21.02.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 7
20:00
ותיקי מכבי עוספייה
0
(טכני)
2
ותיקי יפיע
מגרש עוספיא
מחזור 7
20:00
ותיקי אל באטוף
5
-
1
ותיקי יקנעם
מגרש כפר משהד
20.02.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 7
20:00
ותיקי שיח דנון
7
-
2
ותיקי הפועל עכו
מגרש סינטטי שיח' דנון
19.02.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 7
19:30
ותיקי סכנין
5
-
2
ותיקי טמרה
מגרש אימונים סינטטי סח'נין
18.02.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 6
20:00
ותיקי שיח דנון
5
-
2
ותיקי טמרה
מגרש סינטטי שיח' דנון
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 6
19:00
ותיקי אל באטוף
3
-
4
ותיקי כפר סולם
מגרש כפר משהד
מחזור 6
20:00
ותיקי יפיע
2
-
3
ותיקי עו"ד מחוז צפון
מגרש סינטטי יפיע
מחזור 6
20:00
ותיקי מכבי עוספייה
1
-
3
ותיקי קרית שמונה
מגרש עוספיא
מחזור 6
20:30
ותיקי דלית אל כרמל
2
-
3
ותיקי יקנעם
איצט' עירוני דלית אל כרמל
13.02.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 5
20:30
ותיקי הפועל עכו
3
-
3
ותיקי כפר מנדא
מגרש הנוער עכו
מחזור 6
20:30
ותיקי כרמיאל
0
(טכני)
2
ותיקי אור עכו
איצט' כרמיאל
11.02.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 2
19:00
ותיקי מכר ג'דיידה
3
-
0
ותיקי טמרה
מגרש כדורגל ג'דיידה-מכר
09.02.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 2
20:30
ותיקי שעב
2
(טכני)
0
ותיקי כרמיאל
מגרש כדורגל שעב
08.02.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 2
20:00
ותיקי עו"ד מחוז צפון
7
-
2
ותיקי יקנעם
מגרש סינטטי יפיע
מחזור 2
20:15
ותיקי דלית אל כרמל
2
-
5
ותיקי עילוט
איצט' עירוני דלית אל כרמל
07.02.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 4
20:00
ותיקי שיח דנון
6
-
2
ותיקי אור עכו
מגרש סינטטי שיח' דנון
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 2
20:00
ותיקי מכבי עוספייה
1
-
5
ותיקי כפר סולם
מגרש עוספיא
מחזור 7
20:30
ותיקי צפת
0
-
2
ותיקי חצור הגלילית
מגרש סינטטי צפת
מחזור 9
20:00
ותיקי יפיע
0
-
10
ותיקי טירת הכרמל
מגרש סינטטי יפיע
06.02.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 2
19:30
ותיקי עראמשה
2
(טכני)
0
ותיקי מג'דל כרום
מגרש סינטטי שיח' דנון
מחזור 4
20:30
ותיקי כפר מנדא
5
-
2
ותיקי טמרה
מגרש סינטטי כפר מנדא
04.02.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 5
15:30
ותיקי שיח דנון
5
-
2
ותיקי מג'דל כרום
מגרש סינטטי שיח' דנון
02.02.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 5
20:00
ותיקי עו"ד מחוז צפון
3
-
7
ותיקי קרית שמונה
מגרש סינטטי יפיע
31.01.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 5
20:00
ותיקי צפת
3
-
0
ותיקי אל באטוף
מגרש סינטטי צפת
29.01.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 5
20:30
ותיקי מכר ג'דיידה
5
-
1
ותיקי עראמשה
מגרש כדורגל ג'דיידה-מכר
28.01.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 4
19:45
ותיקי עילוט
2
-
2
ותיקי טירת הכרמל
איצט' סינטטי עילוט
מחזור 4
20:00
ותיקי כפר סולם
5
-
3
ותיקי יפיע
מגרש כפר סולם
מחזור 4
20:15
ותיקי אל באטוף
1
-
4
ותיקי חצור הגלילית
מגרש כפר משהד
22.01.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 4
20:30
ותיקי הפועל עכו
1
-
1
ותיקי עראמשה
מגרש הנוער עכו
21.01.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 3
15:00
ותיקי מג'דל כרום
0
-
0
ותיקי כפר מנדא
מגרש כדורגל מג'ד אל כרום
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 3
14:00
ותיקי חצור הגלילית
4
-
1
ותיקי דלית אל כרמל
איצט' חצור הגלילית
19.01.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 3
20:30
ותיקי אור עכו
4
-
2
ותיקי שעב
מגרש הנוער עכו
18.01.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 3
20:00
ותיקי טמרה
7
-
1
ותיקי עראמשה
מגרש כדורגל טמרה
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 3
20:00
ותיקי עילוט
6
-
2
ותיקי אל באטוף
איצט' סינטטי עילוט
מחזור 3
20:30
ותיקי יקנעם
3
-
6
ותיקי מכבי עוספייה
איצט' יקנעם
17.01.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 3
19:30
ותיקי כפר סולם
3
-
4
ותיקי קרית שמונה
מגרש כפר סולם
מחזור 3
20:30
ותיקי טירת הכרמל
10
-
2
ותיקי עו"ד מחוז צפון
אצטדיון עירוני טירת הכרמל
16.01.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 3
20:30
ותיקי צפת
12
-
2
ותיקי יפיע
מגרש סינטטי צפת
15.01.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 2
20:00
ותיקי שיח דנון
2
-
3
ותיקי סכנין
מגרש סינטטי שיח' דנון
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 2
20:00
ותיקי אל באטוף
2
-
6
ותיקי טירת הכרמל
מגרש כפר משהד
מחזור 2
20:00
ותיקי יפיע
2
-
6
ותיקי חצור הגלילית
מגרש סינטטי יפיע
09.01.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 2
20:30
ותיקי כפר מנדא
5
-
2
ותיקי אור עכו
מגרש סינטטי כפר מנדא
07.01.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 1
14:30
ותיקי מג'דל כרום
3
-
3
ותיקי מכר ג'דיידה
מגרש כדורגל מג'ד אל כרום
05.01.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 1
19:30
ותיקי סכנין
4
-
2
ותיקי שעב
מגרש אימונים סינטטי סח'נין
מחזור 1
20:30
ותיקי הפועל עכו
3
-
4
ותיקי טמרה
מגרש הנוער עכו
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 1
20:00
ותיקי כפר סולם
5
-
3
ותיקי עו"ד מחוז צפון
מגרש כפר סולם
מחזור 1
20:00
ותיקי עילוט
5
-
1
ותיקי יפיע
איצט' סינטטי עילוט
03.01.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 1
19:30
ותיקי אור עכו
11
-
0
ותיקי עראמשה
מגרש הנוער עכו
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 1
19:30
ותיקי חצור הגלילית
3
-
3
ותיקי קרית שמונה
איצט' חצור הגלילית
מחזור 1
20:00
ותיקי אל באטוף
1
-
7
ותיקי דלית אל כרמל
מגרש כפר משהד
מחזור 1
20:30
ותיקי טירת הכרמל
6
-
0
ותיקי יקנעם
אצטדיון עירוני טירת הכרמל
02.01.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז צפון
מחזור 1
20:30
ותיקי צפת
5
-
3
ותיקי מכבי עוספייה
מגרש סינטטי צפת
01.01.2024
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז מפרץ
מחזור 1
20:15
ותיקי כרמיאל
0
(טכני)
2
ותיקי כפר מנדא
איצט' כרמיאל
31.12.2023
מלך השערים
שם השחקן
קבוצה
סה"כ
1
ברק לוי
ותיקי טירת הכרמל
26
2
אמיר ראדי
ותיקי כפר סולם
20
3
מוחמד טאהא
ותיקי כפר מנדא
19
4
חוסאם עבאס
ותיקי עילוט
16
5
חנן אלמקיאס
ותיקי צפת
15
6
דור אדרעי
ותיקי קרית שמונה
14
7
אלעד גולני
ותיקי קרית שמונה
13
8
יותם בן שטרית
ותיקי חצור הגלילית
12
9
מהראן ראדי
ותיקי כפר סולם
10
10
מקסים מיקי שלי
ותיקי חצור הגלילית
10
לרשימת מלך השערים המלאה
טבלת כרטיסים אדומים- פירוט
שם השחקן
תמונה
קבוצה
תאריך הרחקה
הורחק נגד
מורחק למשחק
קווין אלפסי
ותיקי יקנעם
26/03/2024 20:30
ותיקי כפר סולם (מ 11)
(מ )
פארס טויל
ותיקי מכבי עוספייה
13/03/2024 20:30
ותיקי עו"ד מחוז צפון (מ 4)
ותיקי טירת הכרמל (מ 5)
רון כהן
ותיקי יקנעם
05/03/2024 20:30
ותיקי חצור הגלילית (מ 9)
מורחק עד סוף העונה
ניר אזולאי
ותיקי אור עכו
28/02/2024 20:15
ותיקי מג'דל כרום (מ 8)
ותיקי טמרה (מ 9)
שמעון טייב
ותיקי אור עכו
28/02/2024 20:15
ותיקי מג'דל כרום (מ 8)
מורחק עד סוף העונה
מאהר כנאען
ותיקי מג'דל כרום
28/02/2024 20:15
ותיקי אור עכו (מ 8)
ותיקי טמרה (מ 10)
נתנאל גולני
ותיקי קרית שמונה
28/02/2024 20:30
ותיקי טירת הכרמל (מ 7)
מורחק עד סוף העונה
גולן עמאשה
ותיקי קרית שמונה
28/02/2024 20:30
ותיקי טירת הכרמל (מ 7)
ותיקי יפיע (מ 8)
נתנאל לוי
ותיקי טירת הכרמל
28/02/2024 20:30
ותיקי קרית שמונה (מ 7)
ותיקי צפת (מ 8)
חן שבת
ותיקי חצור הגלילית
22/01/2024 20:15
ותיקי אל באטוף (מ 4)
ותיקי עילוט (מ 5)
תוצאות
/
המחזור הבא
מחוז מפרץ
|
מחוז צפון
משחקי מחזור מספר
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
03/01/24
20:30
ו.ה.עכו
3
-
4
ותיקי טמרה
05/01/24
14:30
ו.מ.כרום
3
-
3
ו.מ.ג'דיידה
02/01/24
19:30
ו.א.עכו
11
-
0
ו.עראמשה
31/12/23
20:15
ו.כרמיאל
0
(טכני)
2
ו.כ.מנדא
03/01/24
19:30
ו.סכנין
4
-
2
ותיקי שעב
משחקי מחזור מספר
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
02/01/24
20:30
ו.ט.הכרמל
6
-
0
ו.יקנעם
03/01/24
20:00
ו.כ.סולם
5
-
3
ו.ע.מ.צפון
01/01/24
20:30
ותיקי צפת
5
-
3
ו.מ.עוספייה
02/01/24
19:30
ו.ח.הגלילית
3
-
3
ו.ק.שמונה
03/01/24
20:00
ו.עילוט
5
-
1
ותיקי יפיע
02/01/24
20:00
ו.א.באטוף
1
-
7
ו.ד.א.כרמל
מסמכים וטפסים
2023-2022
תקנון לעונת המשחקים 2023-2024
טופס העברת שחקן מקבוצה לשנייה
טופס דיגיטלי- אישור תקנון ליגת הותיקים מרחב צפון-למנהלי קבוצות
חוקת כדורגל מעודכנת - IFAB
רשימת מנהלי קבוצות
Save The Date
צרו אירוע בחינם במערכת Save The Date והתחילו לקבל
אישורי הגעה לחתונה
ועוד כלים לתכנון והפקת האירוע שלכם.
גלריית תמונות
×
Login To Your Account
×
Register